אימון בשיטת הדינמיקה המנטלית

אימון בשיטת הדינמיקה המנטלית ומוחית אינטרקטיבית

Interactive Mental and Cérébral Dynamics Method ©

נחשפתי לשיטה זו על ידי מורי הפרופסור לנוירולוגיה ברנד מישל בואסיה
(חוקר מוח מפורסם באירופה) במהלך כתיבת עבודת הדוקטורט שלי במדעי המוח וגם אחריו. בואסיה מעיד על עצמו (ואני על עצמי !) ועל רבבות בני אדם עם תוצאות מועילות, הן בחייהם האישיים (בריאות פיזית ונפשית) והן בפעילותם המקצועית (הצלחה בקיירה ובהקשרים חברתיים). זוהי הוכחה ליעילותה האמתית, בתקופה שבה טכניקות רבות, הידועות בשם "התפתחות אישית" של "יצירתיות" והפכו לנושאי 
דגל ואופנה, משגשגות. אופנה שמגיעה אלינו מארה"ב, קשורה לעלייתן של כל הטכניקות המתנגדות לפסיכולוגיה, פסיכואנליזה המבוססת על חופש הפרט ומחפשות תשובות בעברו הרחוק של האדם. כאן הבנייה היא עצמית באמצעות פעולה והנעה קדימה כמו הצלחה בעולם העסקי (יצירת קורלציה). תמיד יותר מאתגר כפי שהסוציולוגים  טוענים : העולם של "התפתחות אישית" ומדיטציה מיינד-פולנס (מודעות מלאה) הפכו לכת חדשה שצצו בחברה של היום אך מותיר ברוב המקרים את האדם פסיבי ומשותק כי קיים ניתוק בין רצונותיו הפנימיות (כמה שהוא יהיה חכם ומשכיל) לבין יכולותיו ליישמם הלכה למעשה. 

רוב האנשים שמגלים את שיטת הדינמיקה המנטלית והמוחית אינטראקטיבית משווים אותה לסופורולוגיה.
הבלבול זה הוא טבעי מכיוון שהשראה בא מהתחום, מכאן והלאה השיטה עברה עיצוב ושיפור משמעותי דווקא בזכות גילויי המחקרים במדעי המוח בשני העשורים האחרונים. בין אם בתחומי ההתפתחות המדעית, הפסיכולוגית והמנטלית, מנסים לדחוף את הידע שלנו לגבולות האולטימטיבי ואפילו לחרוג ממנו בכל פעם שזה נראה אפשרי. לסיכום אין כאן תחרות בין שיטות שונות כי אם השלמתם כמו הגישה ההוליסטית.

השיטה בהתפתחות האדם היחיד, מבטיחה יכולת הסתגלות במהירות כדי להשיג את השינוי העצמי.
תהליך הטרנספורמציה (השינוי) העצמי גורם להפסקה פתאומית ובלתי צפויה עם דפוסי מחשבה מעוותים במקום כגון חוסר יציבות, מתח נפשי או משבר רגעי. השיטה מאפשרת נגישות לתחושות של שלמות, פיוס ושקט נפשי, מתמודדים בני אדם לרוב בחוסר קוהרנטיות ואף למצב של דיסוננס (ניגוד) בין הרצונות שלנו לבין היכולות ליישמם בפועל לרוב בגלל חשיבה מעוותת ואמונות יסוד מקובעות.

הדינמיקה המנטלית והמוחית האינטראקטיבית© כוללת
כמות גדולה של נתונים היסטוריים ופסיכו-חברתיים, קורפוס עצום הכולל דוקטרינה, כמו מגוון טכניקות פסיכו-פיזיות או נפשיות, שהם כלים יישומיים על מנת לקבל תוצאות קונקרטיות. זה המקרה של השיטה שלנו, ניתן להעיד גם על היעילות, ומעל לכל מהירות התוצאות.

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
אשמח להתאים עבורך טיפול אישי
אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך
דילוג לתוכן