הכנה לבגרות מרחוק

ביקורת מאת 15 מבקרים
5/5

הכנה לבגרות מרחוק – להיות נערים ונערות בישראל זה אומר להתמודד עם אחת מהתקופות הכי מאתגרות שיש. מצד אחד, אתם מוצפים בהורמונים וכל מה שהייתם רוצים לעשות זה להתעסק בדברים אחרים מאשר הלימודים. מצד שני, זה בדיוק הזמן שבו אתם נדרשים לשבת, ללמוד ולעשות כל מה שאתם יכולים כדי לעבור בהצלחה את מבחני הבגרות.

כולנו מבינים היטב שאומנם יש הרבה סיפורים על אנשים שהצליחו בחיים גם בלי בגרות, אך יחד עם זאת, הרבה יותר פשוט להצליח כשיש לכם בגרות. עם תעודת בגרות מלאה אפשר להתקבל לאוניברסיטה וכך אפשר יהיה לסלול דרך לקריירה מעניינת ומכניסה. זה נשמע לכם מוכר ואתם תוהים איך בכל זאת תוכלו להתמודד עם האתגר האינסופי הזה? רוצים לעשות כל מה שתוכלו כדי לסיים את שנות הלימודים עם התעודה הנחשפת?

אם כך, כדאי שתדעו: הכנה לבגרות מהווה בשנים האחרונות אפשרות שלא מעט תלמידים ותלמידות בוחרים בה. לכן זה לא משנה בני כמה אתם, איפה אתם נמצאים בארץ או האם אתם מתקשים בהתמודדות בכל המבחנים לבגרות או רק בחלק מהמקצועות. מה שבטוח זה שאם תנסו את האופציה של הכנה לקראת הבגרות מרחוק, אתם תראו שלא תצטערו על כך ובסופו של דבר תקבלו תעודה שתאפשר לכם להשפיע על העתיד שלכם.

מהם היתרונות של הכנה לבגרות מרחוק?

אתם עדיין מעט מתלבטים ולא בטוחים האם הכנה לבגרות יכולה להתאים לכם? תוהים האם זו הדרך הנכונה עבורכם? אם כך, כדאי שתכירו את כל היתרונות של השיטה הזאת, כי הם רבים:

  1. אתם לומדים בקצב שלכם – בעוד שכאשר אתם מנסים לעשות את ההכנה לקראת מבחני הבגרות במסגרת הלימודים בבית הספר עליהם לעמוד בקצב של הכיתה, הרי שבמקרה של הכנה למבחני בגרות אתם קובעים את הקצב. לכן, אם יש ימים שבהם תוכלו ללמוד יותר, תוכלו לנצל זאת ואם יש ימים שבהם לא תוכלו ללמוד בכלל, זו לא תהיה בעיה.
  2. אתם לומדים מהמקום הנוח עבורכם – לא מעט ילדים מתקשים להגיע לבית הספר בגלל סיבות כאלה ואחרות. לכן הכנה לקראת מבחני הבגרות מרחוק יכולה להיות נוחה, כי למעשה אפשר לעשות אותה מכל מקום שבו אתם נמצאים. אתם יושבים לכם מול המחשב ופשוט לומדים בנחת ובאווירה שמתאימה לכם.
  3. אתם לומדים מהמקום הנוח עבורכם – לא מעט ילדים מתקשים להגיע לבית הספר בגלל סיבות כאלה ואחרות. לכן הכנה לקראת מבחני הבגרות מרחוק יכולה להיות נוחה, כי למעשה אפשר לעשות אותה מכל מקום שבו אתם נמצאים. אתם יושבים לכם מול המחשב ופשוט לומדים בנחת ובאווירה שמתאימה לכם.
  4. אתם לא עושים את זה לבד – אם חשבתם לרגע שהכנה לבגרות שנעשית מרחוק היא עניין שכולל רק את האחריות שלכם, דעו שזה לא מדויק. למעשה, היום, גם כאשר מדברים על הכנה למבחני בגרות מרחוק, מדברים על תהליך שיש בו מנחה שיוביל אתכם.

 

זה לא במקרה שכל כך הרבה אנשים בוחרים באפשרות הזאת בשנים האחרונות ואתם יכולים להיות בטוחים שאם תהיו רציניים, תסיימו את תהליך הלמידה עם התעודה שעליה אתם חולמים.

ההכנה לבגרות מרחוק תכלול את המקצועות הנבחרים

עוד דבר שכדאי לדעת על הכנה למבחן בגרות מרחוק, זה שאתם יכולים לבחור באיזה מקצועות אתם מעוניינים להעמיק את הידיעות שלכם. כלומר, יש אפשרות לעשות הכנה לבגרות מרחוק שתכלול את כל המבחנים שבהם אתם נדרשים לעשות מבחני בגרות, אך תוכלו לבחור גם רק אופציה ספציפית אחת שאולי בה אתם מתקשים יותר.

זה גם לא משנה אם בעבר כבר ניגשתם למבחני הבגרות, לא הצלחתם בהם או שאתם רוצים לשפר את הציונים שלכם. מה שכן משנה, זה שהיום תוכלו לעשות זאת בהתאם לדרישות ולצרכים שלכם. תוכלו, בנוסף, להחליט שאתם לומדים בתקופה הקרובה רק לקראת מבחן בגרות אחד ואחרי שתעברו אותו בהצלחה תוכלו להוסיף עוד ועוד מבחנים אחרים. הכנה למבחני בגרות מרחוק משלבת בתוכה את ההתחשבות בקצב האישי של התלמיד ובנוחות האישית שלו.

במקום שאתם תתאימו את עצמכם למערכת, המערכת מתאימה את עצמה אליכם וכך הסיכויים שלכם להצליח הרבה יותר גדולים. בנוסף לכך, כמובן שעכשיו, כאשר וירוס הקורונה משתולל בחוץ כבר כמה חודשים, אין ספק שההכנה לבגרות מרחוק מהווה את הפתרון שישמור על בריאות בצורה הכי טובה שאפשר. לכן גם במובן הזה זו יכולה להיות בחירה חכמה, אז למה אתם מחכים?

בעזרת מי כדאי לעשות את ההכנה לבגרויות מרחוק?

אם תעשו חיפוש באינטרנט אתם תראו שהיום יש לא מעט פלטפורמות שונות שמאפשרות לכם לעשות הכנה לבגרות. הסיבה לכך ברורה: הטכנולוגיה בשיאה, הווירוס לא עוזב אותנו והצורך רק הולך וגדל. עם זאת, האם בכל מקום כזה תקבלו את העזרה שאתם צריכים כדי להגדיל את הסיכויים שלכם להצליח בלימודים ובמבחנים עצמם? התשובה היא כמובן לא.

לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים שלא תבזבזו את הזמן שלכם לריק ושבסופו של דבר באמת תצליחו בכל הבחינות שאליהן תיגשו, ד"ר דניאל גור אריה הוא הבחירה הנכונה. ד"ר דניאל גור אריה הוא מורה בעל תואר שני למדעי החברה, א"י, גיאוגרפיה, היסטוריה, צרפתית ויישומי המחשב.

הוא מגיע עם ניסיון עשיר ביותר בכל מה שקשור להוראה ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שאיתו, ובעזרת שיטת הלימודים מרחוק שהוא פיתח, תצליחו במשימה. זקוקים לפרטים נוספים? רוצים להירשם? צרו קשר עוד היום עם ד"ר דניאל גור אריה במספר: 055-9782288 ותראו שתצאו מרוצים.

בואו נבדוק יחד מה מתוך מגוון האפשרויות – יקדם אתכם בחיים ויעשה אתכם מאושרים יותר

חייגו אלי: 0559782288
או השאירו פרטים ואחזור אליכם לשיחת התייעצות

ד"ר דניאל גור אריה Ph.D - הכנה לבגרות מרחוק

מטפל cbt מוסמך

PhD Neurosciences

בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt.

ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. – משלב גישות מודרניות לאיתור מצוקות נפשיות בעזרת הגילויים המדהימים בעשרים השנים האחרונות בתחום חקר המוח, בין היתר ה-MRI (דימות תהודה מגנטית לא פולשנית לאבחון תגובות רגשיות וקוגניטיביות)

האפיגנטיקה (שינוי תורשתי D.n.a בעקבות השפעות המחשבה והסביבה) איתור דפוסי התנהגות יומיים כגון הרגלי תזונה ונשימה – השפעות ותהליכי גומלין בין גוף ונפש בעזרת תפקוד נוירולוגי תקין באמצעות תרגילים שונים.בנוסף, הדרכה ויעוץ פדגוגי – הכוונת תלמידים וסטודנטים.

חבר בארגון המורים העל יסודיים.

מורה פרטי ללמידה מרחוק

חבר בעמותה LI-CBT ISRAEL.

מטפל cbt מוסמך

בעוד שכאשר אתם מנסים לעשות את ההכנה לקראת מבחני הבגרות במסגרת הלימודים בבית הספר עליהם לעמוד בקצב של הכיתה, הרי שבמקרה של הכנה לבגרות מרחוק אתם קובעים את הקצב. לכן, אם יש ימים שבהם תוכלו ללמוד יותר, תוכלו לנצל זאת ואם יש ימים שבהם לא תוכלו ללמוד בכלל, זו לא תהיה בעיה.

אם אתם רוצים להיות בטוחים שלא תבזבזו את הזמן שלכם לריק ושבסופו של דבר באמת תצליחו בכל הבחינות שאליהן תיגשו, ד"ר דניאל גור אריה הוא הבחירה הנכונה. ד"ר דניאל גור אריה הוא מורה בעל תואר שני למדעי החברה, א"י, גיאוגרפיה, היסטוריה, צרפתית ויישומי המחשב

אומנם זה נכון שהיום יש לא מעט מורים פרטיים שמציעים, בין היתר, עזרה מרחוק, אך לא כולם מגיעים עם הניסיון ועם הידע שצריך כדי להיות מורה פרטי טוב. למעשה, זה לא משנה אם אתם חושבים על מורה פרטי ללמידה מרחוק כי הילדים שלכם מתקשים או שאתם רוצים שהעזרה תהיה מרחוק בגלל וירוס הקורונה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר דניאל גור אריה במספר: 055-9782288 עוד היום ולבקש ממנו פרטים נוספים.

  • התלמיד לומד בסביבה המוכרת והנעימה לו ביותר, בדרך כלל הבית, וכך ההישגים שלו טובים יותר.
  • הרבה תלמידים מצליחים להתרכז הרבה יותר טוב כשהם יושבים מול מחשב עם מצלמה ומדברים עם המורה הפרטי.
  • הלימודים מתקיימים בדיוק בקצב של כל תלמיד פרטי.
  • הלימודים כוללים אינספור יישומים ושימוש בטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש, מה שהופך את הלמידה להרבה יותר פורייה ומובנת מבחינת התלמידים.

שיעורים פרטיים בזום יאפשרו לכם להצליח במבחני הבגרות! הכול נעשה בקצב האישי שלכם ולכן הלימודים הרבה יותר אפקטיביים. אם תתחילו לקחת שיעורים פרטיים במערכת הזום עוד היום אתם תראו שתצליחו ליצור לעצמכם בסיס טוב ויציב של הצלחה בלימודים.

יתרונות הלמידה מרחוק

תקנון לשעת חירום Covid 19 אינו מאפשר מפגשים ישירים
האלטרנטיבה היעילה היא לימודים און-ליין מרחוק בשיחת ווידאו.

מחירים מיוחדים לקורסים סמסטריאליים או שנתיים.

הכנה לבגרות מרחוק

ללמוד מכל מקום

מורה פרטי ללמידה מרחוק

לימוד ממוקד וגמיש

שיעורים פרטיים בזום

בחירת זמן נוח

הכנה ללימודים אקדמיים

חיסכון בזמן והוצאות

אפשר לשלם על השיעורים בצורה מאובטחת בכרטיס אשראי, באמצעות BIT או בהעברה בנקאית.

להתרשמות, מידע ופרטים נוספים חייגו אלינו

מאמרים עדכניים מהבלוג שלי

הכנה לבגרות מרחוק

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
אשמח להתאים עבורך טיפול אישי
אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך
דילוג לתוכן