הכנה ללימודים אקדמיים

ביקורת מאת 13 מבקרים
5/5

הכנה ללימודים אקדמיים – השאלה מה ללמוד באוניברסיטה התחילה להטריד אתכם? ברור לכם שאתם בדרך למסגרת החדשה הזאת, אתם מתרגשים ואתם רוצים להיות בטוחים יותר לגבי ההחלטות שאתם מקבלים? אם כך, אין ספק שהכנה לקראת לימודים אקדמיים יכולה לעזור לכם, במיוחד אם היא תעשה בצורה מקצועית וטובה.

העניין הוא שאומנם אתם יכולים לקרוא אינספור מאמרים על כל תחום שאולי חשבתם ללמוד, אך זה לא באמת כמו לעשות קורס מקצועי שיחשוף בפניכם את רזי המקצוע. לכן, אם גם אתם, כמו רבים אחרים, חשבתם ברצינות על תחומים מרתקים כמו פסיכולוגיה, סוציולוגיה או נירולוגיה, אין ספק שלעשות קורס מבוא בנושאים האלה זו בחירה נהדרת.

ראשית, כדאי לדעת שהקורסים האלה מתאימים לא רק למי שחושב ללמוד את התחומים הללו באוניברסיטה, אלא גם למי שפשוט רוצה להרחיב את האופקים שלו.

שנית, כאשר תתחילו ללמוד את הנושאים האלה לעומק, אתם לא תאמינו עד כמה הם נוגעים לכל דבר שאתם עושים בחיים ועד כמה ההשפעה שלהם יכולה להיות אדירה. בנוסף, למרות מה שאנשים לעיתים חושבים, התחומים האלה מאוד דינאמיים ומשתנים ולכן, אפילו אם עשיתם קורס בסוציולוגיה לפני כמה שנים, זה עדיין לא אומר שאתם מכירים את השיטות ואת התאוריות הכי עדכניות שיש.

למה הכנה ללימודים אקדמיים זה משהו כדאי להשקיע בו?

כאמור, זה לא משנה מה תרצו ללמוד באקדמיה, כי בכל מקרה אתם תמצאו מאמרים, סרטונים וחוות דעת שונות של סטודנטים לשעבר. בעזרת כל המידע הזה אומנם תוכלו לבחור את התחום הנכון לכם, אך זו עדיין תהיה בחירה יחסית חובבנית. לעומת זאת, אם תשקיעו מהזמן שלכם בהכנה ללימודים גבוהים באקדמיה, אתם תראו שלא תצטערו.

המקסימום שיכול לקרות זה שתגלו תוך כדי הקורס שלמעשה התחום הזה קצת פחות מעניין אתכם, אך זה גם יהיה חיובי. אם זה מה שיקרה לכם לפחות תחסכו לעצמכם את שכר הלימוד לתואר שאינו מתאים לכם, כך שברור מדוע הכנה ללימודים אקדמיים זה לא משהו שכדאי לוותר עליו. כאשר ההכנה ללימודים האקדמיים נעשית בצורה מקצועית וכוללת את כל המבוא שהתלמיד צריך, הוא באמת יכול לקבל כלים כדי להבין האם הוא נמצא במקום הנכון עבורו או לא.

בנוסף, אם ניקח לדוגמה את הקורס הספציפי של הכנה ללימודים העוסקים בפסיכולוגיה, סוציולוגיה ונירולוגיה, אנחנו נוכל להיות חשופים גם לשיטה פורצת דרך בטיפול העונה לשם: נירופסיכולוגיה.

האם ההכנה ללימודים האקדמיים חייבת להתקיים במקום פיזי?

עידן הקורונה שינה את כל מה שאנחנו מכירים, והאמת היא, שאצל רבים מאתנו זה עוד קרה לפני כן. אומנם זה נכון שבעבר אי אפשר היה לחשוב בכלל על למידה מרחוק או על קורסים שונים שמתקיימים אונליין, אך היום זה בהחלט חלק מהנוף שאליו אנחנו כל כך רגילים.

לכן, אם מה שהטריד אתכם בהכנה לקראת הלימודים האקדמיים שלכם זו העובדה שיהיה עליכם לצאת מהבית, דעו שזה לא תמיד כך. יש היום אפשרות לעשות קורסי הכנה ללימודים הגבוהים שלכם גם אונליין, ואין ספק שבמקרה כזה תיהנו מהרבה מאוד יתרונות.

אם תעשו הכנה ללימודים אקדמיים מרחוק תוכלו לבחור את המקום שבו אתם יושבים ולומדים ותוכלו גם לבחור את שעות התרגול הנכונות והנוחות יותר עבורכם. אומנם זה נכון שלמידה מרחוק מצריכה מאתנו לא פעם משמעת עצמית גבוהה, אך אתם תראו שבהחלט תוכלו להתרגל לעניין הזה ולהפיק ממנו את הטוב ביותר, אז למה אתם מחכים?

הכנה ללימודים אקדמיים – פנו רק אל הטוב ביותר

אנשים שבאמת חיים את עולם הפסיכולוגיה והסוציולוגיה, לא יוכלו לדמיין את חייהם בלעדיו והם גם לא ימצאו לעצמם מקום בפקולטות שלא רלוונטיות לתחומים הללו. לכן, אם עמוק בפנים אתם יודעים שזה הייעוד שלכם ואם כל מה שהייתם רוצים זה להכיר עוד ועוד שיטות טיפול חדשות בתחומים האלה, כדאי שתעשו זאת. ההכנה ללימודים האקדמיים תוכל לא רק לחשוף אתם לחומר הנלמד, אלא היא גם תיתן לכם את הכלים להצליח יותר בתחילת הלימודים.

אתם תגיעו עם ידע מוקדם ותדעו הרבה יותר טוב לקראת מה אתם הולכים, כך שברור מדוע יש לכך ערך רב. מה שכן, רצוי מאוד לבדוק באיזה קורס אתם בוחרים ואצל מי אתם לומדים, כי לא כל הקורסים שמהווים הכנה לקראת לימודים אקדמיים הם בדיוק באותה הרמה. אתם הולכים להשקיע זמן וכסף ולכן בהחלט רצוי שתעשו את הבחירה הנכונה ושתקבלו תמורה מלאה לכל ההשקעה שלכם. זו הסיבה שבגללה כדאי לכם לפנות עוד היום אל ד"ר דניאל גור אריה.

אתם מוזמנים להתקשר אליו למספר: 055-9782288 ולשאול אותו כל מה שיכול להיות רלוונטי מבחינתכם לגבי הקורסים השונים שהוא מעביר. ד"ר דניאל גור אריה מגיע עם ידע עשיר מאוד גם בנושאים כמו סוציולוגיה ונירולוגיה, אך הוא גם איש חינוך עם עשרות שנים של ניסיון. לכן איתו תרגישו שאתם לומדים באווירה טובה, מקצועית ומעניינת.

בואו נבדוק יחד מה מתוך מגוון האפשרויות – יקדם אתכם בחיים ויעשה אתכם מאושרים יותר

חייגו אלי: 0559782288
או השאירו פרטים ואחזור אליכם לשיחת התייעצות

ד"ר דניאל גור אריה Ph.D - הכנה ללימודים אקדמיים

מטפל cbt מוסמך

PhD Neurosciences

בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt.

ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. – משלב גישות מודרניות לאיתור מצוקות נפשיות בעזרת הגילויים המדהימים בעשרים השנים האחרונות בתחום חקר המוח, בין היתר ה-MRI (דימות תהודה מגנטית לא פולשנית לאבחון תגובות רגשיות וקוגניטיביות)

האפיגנטיקה (שינוי תורשתי D.n.a בעקבות השפעות המחשבה והסביבה) איתור דפוסי התנהגות יומיים כגון הרגלי תזונה ונשימה – השפעות ותהליכי גומלין בין גוף ונפש בעזרת תפקוד נוירולוגי תקין באמצעות תרגילים שונים.בנוסף, הדרכה ויעוץ פדגוגי – הכוונת תלמידים וסטודנטים.

חבר בארגון המורים העל יסודיים.

מורה פרטי ללמידה מרחוק

חבר בעמותה LI-CBT ISRAEL.

מטפל cbt מוסמך

בעוד שכאשר אתם מנסים לעשות את ההכנה לקראת מבחני הבגרות במסגרת הלימודים בבית הספר עליהם לעמוד בקצב של הכיתה, הרי שבמקרה של הכנה לבגרות מרחוק אתם קובעים את הקצב. לכן, אם יש ימים שבהם תוכלו ללמוד יותר, תוכלו לנצל זאת ואם יש ימים שבהם לא תוכלו ללמוד בכלל, זו לא תהיה בעיה.

אם אתם רוצים להיות בטוחים שלא תבזבזו את הזמן שלכם לריק ושבסופו של דבר באמת תצליחו בכל הבחינות שאליהן תיגשו, ד"ר דניאל גור אריה הוא הבחירה הנכונה. ד"ר דניאל גור אריה הוא מורה בעל תואר שני למדעי החברה, א"י, גיאוגרפיה, היסטוריה, צרפתית ויישומי המחשב

אומנם זה נכון שהיום יש לא מעט מורים פרטיים שמציעים, בין היתר, עזרה מרחוק, אך לא כולם מגיעים עם הניסיון ועם הידע שצריך כדי להיות מורה פרטי טוב. למעשה, זה לא משנה אם אתם חושבים על מורה פרטי ללמידה מרחוק כי הילדים שלכם מתקשים או שאתם רוצים שהעזרה תהיה מרחוק בגלל וירוס הקורונה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר דניאל גור אריה במספר: 055-9782288 עוד היום ולבקש ממנו פרטים נוספים.

  • התלמיד לומד בסביבה המוכרת והנעימה לו ביותר, בדרך כלל הבית, וכך ההישגים שלו טובים יותר.
  • הרבה תלמידים מצליחים להתרכז הרבה יותר טוב כשהם יושבים מול מחשב עם מצלמה ומדברים עם המורה הפרטי.
  • הלימודים מתקיימים בדיוק בקצב של כל תלמיד פרטי.
  • הלימודים כוללים אינספור יישומים ושימוש בטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש, מה שהופך את הלמידה להרבה יותר פורייה ומובנת מבחינת התלמידים.

שיעורים פרטיים בזום יאפשרו לכם להצליח במבחני הבגרות! הכול נעשה בקצב האישי שלכם ולכן הלימודים הרבה יותר אפקטיביים. אם תתחילו לקחת שיעורים פרטיים במערכת הזום עוד היום אתם תראו שתצליחו ליצור לעצמכם בסיס טוב ויציב של הצלחה בלימודים.

יתרונות הלמידה מרחוק

תקנון לשעת חירום Covid 19 אינו מאפשר מפגשים ישירים
האלטרנטיבה היעילה היא לימודים און-ליין מרחוק בשיחת ווידאו.

מחירים מיוחדים לקורסים סמסטריאליים או שנתיים.

הכנה לבגרות מרחוק

ללמוד מכל מקום

מורה פרטי ללמידה מרחוק

לימוד ממוקד וגמיש

שיעורים פרטיים בזום

בחירת זמן נוח

הכנה ללימודים אקדמיים

חיסכון בזמן והוצאות

אפשר לשלם על השיעורים בצורה מאובטחת בכרטיס אשראי, באמצעות BIT או בהעברה בנקאית.

להתרשמות, מידע ופרטים נוספים חייגו אלינו

מאמרים עדכניים מהבלוג שלי

הכנה ללימודים אקדמיים

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
אשמח להתאים עבורך טיפול אישי
אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך
דילוג לתוכן