טיפול בפחדים וחרדות

ביקורת מאת 19 מבקרים
5/5

טיפול בפחדים וחרדות – עד לפני מספר שנים כל פחדים וחרדות זה לא באמת היה משהו שמדברים עליו. אנשים היו עוברים את זה לבד, כל אחד ברמה שממנה הוא סבל מהתופעות הללו, ולא באמת היה מקום לכל העניין הזה בחברה שבה אנחנו חיים.

השנים עברו, החיים דינאמיים והיום אנחנו רואים שהרבה מאוד אנשים פותחים את הנושאים האלה בלי הבושה שהייתה מלווה אותם בעבר, וטוב שכך.

פחדים וחרדות יכולים להופיע בכל שלב בחיים והם גם יכולים להיות תולדה של אינספור מקרים וסיבות. למשל, אם ההורים אמרו לנו כשהיינו קטנים שחתולי רחוב מסוכנים ועלולים לשרוט אותנו, בהחלט עלול להיות שנפתח כלפיהם פוביה.

העניין הוא, שזו דוגמה לפוביה שעוד אפשר לחיות איתו, כי אנחנו לא באמת נאלצים להיות מוקפים תמיד בחתולים. בעיה הופכת להיות עוד יותר מורכבת כאשר הפחדים והחרדות משפיעים על התפקוד היומיומי שלנו וכאשר הם קשורים גם לאנשים.

עוד דוגמה קלאסית לחרדות היא כמובן חרדת הטיסה, ואין ספק שכאן כבר מדובר על חרדה שבהחלט עלולה להשפיע על מהלך חיינו. איך נוכל לראות את קסמו של העולם הגודל וליהנות ממטעמים שמחכים לנו במדינות אחרות אם רק המחשבה על טיסה גורמת לנו לחרדה נוראית שבאה לידי ביטוי באינספור סימפטומים נוראיים? אם גם אתם סובלים מהתופעות האלה, כדאי שתדעו: טיפול הוא הפתרון, ויש היום טיפולים מאוד יעילים.

היתרונות הרבים של טיפול בפחדים וחרדות

אין ויכוח על כך שכל עוד הפחד שלכם יחסית קטן ומינורי, אתם יכולים לקבל אותו באהבה ולחיות לצדו. זה כמובן חבל, אבל זה בהחלט אפשרי. יחד עם זאת, אם אתם מרגישים שהפחדים והחרדות שלכם משפיעים על ההתנהלות היומיומית שלכם ועל הבחירות שלכם בחיים, זה הזמן לעצור ולהבין שטיפול בפחדים וחרדות כולל אינספור יתרונות.

ראשית, כאשר בוחרים לעבור טיפול בפחד ובחרדה למעשה מבינים שוב את מה שכבר שכחנו לפני שנים: הכול בידיים שלנו. אנחנו לא באמת נתונים לגורל מר ששולט בנו, כי בפועל אנחנו לוקחים את האחריות, מנתחים את הדברים, חוזרים לנקודת ההתחלה ועושים את השינוי. שנית, אתם לא תאמינו איך החיים שלכם ייראו אחרי שתתמודדו עם הפחד ועם החרדה, כי זו תהיה תחושת שחרור והקלה שתשתלט על כל הרבדים בחייכם.

אם חששתם לרגע שכאשר מדברים על טיפולים בפחד או בחרדה למעשה מדברים על טיפולים ארוכים ואינסופיים, דעו שהיום זה לא כך. אומנם זה נכון שיש מגוון רחב של טיפולים וכל אחד יוכל לבחור את הטיפול הנכון לו, אך אם אתם מחפשים טיפול יעיל, ממוקד ומועיל, יש כזה דבר.

טיפול קצר ומהיר בפחד ובחרדה

מחפשים טיפול אפקטיבי ורוצים לדעת שבחרתם תהליך יחסית מהיר? אתם לא רואים את עצמכם יושבים עכשיו פעם בשבוע אצל פסיכולוג במשך שלוש שנים כדי לנסות להבין למה אתם כל כך חרדים ממשהו? אם כך, אתם צודקים. זה הזמן להכיר את הטיפול העונה לשם CBT, כלומר טיפול קוגניטיבי התנהגותי.

בוודאי יצא לכם כבר לשמוע על הטיפול הזה, כי מדובר על אחד מהטיפולים הכי יעילים שיש היום כנגד חרדה ופחדים.

למעשה, הנקודה בטיפול הזה היא שאנחנו חושבים ומתנהגים בצורה מסוימת בגלל דפוסים שהתרגלנו אליהם כתוצאה ממשהו שקרה לנו בעבר. כלומר: פעם הייתי במסיבת כיתה, צחקו עלי או שאני הייתי היחיד שלא הזמינו לרקוד, ומאז אני פשוט נמנע ממסיבות.

שנים אחרי זה אני עדיין ממשיך לומר לעצמי שאני לא שווה ושאף אחד או אחת לא ירצו אותי, ולמעשה, בצורה כזאת אני מייצר את המציאות הזאת בעצמי. במסגרת טיפול CBT אנחנו חוזרים לנקודות האלה שעוררו את הפחדים ואת החרדות שלנו, מנתחים אותן ומוצאים את הדרך לשנות את ההתנהגות ואת דרך החשיבה שלנו.

מדובר על טיפול עם יעילות מאוד גבוהה ועם אפקטיביות שאי אפשר להתעלם ממנה, כך שהגיע הזמן שגם אתם תנסו זאת.

טיפול בחרדות ופחדים כדאי לעשות אצל מטפל מוסמך ומקצועי

הבעיה שכן אפשר לראות בהקשר אל טיפולים שונים בפחדים וחרדות, היא שיש היום הרבה מאוד מטפלים שלמדו את התחום ומציעים לקהל הרחב טיפולים מסוגים שונים. בין אם אתם חושבים על טיפול CBT, על תרפיה במסגרת קבוצתית או על טיפולים אחרים, בהחלט כדאי שתבדקו, קודם כל, לאיזה מטפל אתם פונים.

רק מטפל מוסמך ומקצועי שמגיע עם עשרות שנים של ניסיון הוא הכתובת הנכונה עבורכם, כי בסופו של דבר, אתם מחפשים את הדרך לעבור תהליך שבאמת יהיה יעיל. מגיע לכם להיפרד מהקשיים וליהנות מחיים הרבה יותר רגועים שבאמת נמצאים תחת השליטה שלכם.

לכן כדאי שתכירו את ד"ר דניאל גור אריה, כי הוא הבחירה הנכונה עבור כל טיפול שתרצו לעבור להתמודדות נכונה יותר עם הפחדים ועם החרדות שלכם. צרו עמו קשר במספר: 055-9782288 לקבלת פרטים נוספים ומידע אודות הטיפולים והסדנאות שהוא מעביר.

בואו נבדוק יחד מה מתוך מגוון האפשרויות – יקדם אתכם בחיים ויעשה אתכם מאושרים יותר

חייגו אלי: 0559782288
או השאירו פרטים ואחזור אליכם לשיחת התייעצות

ד"ר דניאל גור אריה Ph.D - טיפול בפחדים וחרדות

מטפל cbt מוסמך

PhD Neurosciences

בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt.

ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. – משלב גישות מודרניות לאיתור מצוקות נפשיות בעזרת הגילויים המדהימים בעשרים השנים האחרונות בתחום חקר המוח, בין היתר ה-MRI (דימות תהודה מגנטית לא פולשנית לאבחון תגובות רגשיות וקוגניטיביות)

האפיגנטיקה (שינוי תורשתי D.n.a בעקבות השפעות המחשבה והסביבה) איתור דפוסי התנהגות יומיים כגון הרגלי תזונה ונשימה – השפעות ותהליכי גומלין בין גוף ונפש בעזרת תפקוד נוירולוגי תקין באמצעות תרגילים שונים.בנוסף, הדרכה ויעוץ פדגוגי – הכוונת תלמידים וסטודנטים.

חבר בארגון המורים העל יסודיים.

מורה פרטי ללמידה מרחוק

חבר בעמותה LI-CBT ISRAEL.

מטפל cbt מוסמך

טיפול בפחדים וחרדות יסייע באופן דרמטי באופן ההתמודדות עם הפחדים וחרדות אשר משפיעים לרעה על חיי היומיום שלכם? תוכלו ללמוד כיצד להתמודד ולהתגבר עליהם אחת ולתמיד

בוודאי! ד"ר דניאל גור אריה בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt. ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. – משלב גישות מודרניות לאיתור מצוקות נפשיות. כנסו לאתר ובואו נבדוק יחד מה מתוך מגוון האפשרויות – יקדם אתכם בחיים ויעשה אתכם מאושרים יותר

אם חשבתם לרגע שאתם תפנו אל מטפל cbt מקצועי ומוסמך ולא תעזבו אותו גם אחרי שנים, כפי שלעיתים קורה עם פסיכולוגים שונים, טעות בידיכם. הטיפול הזה יהיה הרבה יותר מהיר ממש אתם חושבים, ולמעשה, זה גם מה שהופך אותו לכל כך אטרקטיבי ד"ר דניאל גור אריה הוא מטפל cbt מוסמך ומנוסה לטיפול בחרדות ופחדים. ניתן ליצור איתו קשר בטל: 055-9782288

CBT (טיפול קוגנטיבי התנהגותי) – הוא טיפול המבוסס על ההנחה כי קשיים רגשיים רבים נגרמים עקב דפוסי מחשבה והתנהגות בלתי יעילים אשר התבססו והתקבעו בנסיבות חיים מסוימות והפכו עם הזמן ללא אדפטיביים. הטיפול מתמקד בזיהוי דפוסים וברכישת אסטרטגיות לנטרולם בתוך טווח זמן קצר.

ד"ר דניאל גור אריה בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt. ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. מומחה לאיתור דפוסי התנהגות יומיים כגון הרגלי תזונה ונשימה. חבר בארגון המורים העל יסודיים. חבר בעמותה LI-CBT ISRAEL.

להתרשמות, מידע ופרטים נוספים חייגו אלינו

מאמרים עדכניים מהבלוג שלי

טיפול בפחדים וחרדות

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
אשמח להתאים עבורך טיפול אישי
אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך