לימוד מרחוק

למידה מרחוק בזום או בווטסאפ - אישי / קבוצתי

דניאל גור אריה – M.Ed. ניהול חינוכי מורה תואר שני למדעי החברה, א"י, גיאוגרפיה, היסטוריה, צרפתית ויישומי מחשב נותן יעוץ פדגוגי – הכוונת תלמידים וסטודנטים מה ללמוד איך לשפר ציון ולבחור מוסד לימודי. בעל ניסיון בניהול וריכוז, חינוך והוראה, במגוון בתי"ס ואוכלוסיות תלמידים במסגרות פורמליות ובלתי פורמליות. חבר בארגון המורים העל יסודיים.

הלמידה מרחוק באמצעות הקורסים השונים מקנה לכם כלים חשובים להשלמת בגרויות, לימוד מקצוע, לימודי מבוא למוסדות להשכלה גבוהה והעשרת ידע כללי במגוון תחומים. כמורה בעל ותק של 25 שנה, אני מעמיד לרשותכם את הכלים הכי מתקדמים של למידה מרחוק וכלים מתודיים נוספים הכוללים קטעי וידאו ומצגות, מטרתי היא קודם כל הצלחתכם.

נושאי הלימוד

בהכנה לבגרויות – השיעורים יתנהלו במפגש וידאו און ליין בו נתרגל ביחד שאלוני בגרות.
אני מגיש למקצועות רבי מלל: גיאוגרפיה 5 יחידות מקרא (תנ"ך) 2 יחידות היסטוריה 2-5 יחידות ספרות 2 יחידות צרפתית 5 יחידות תושב"ע 2 יחידות אזרחות 2 יחידות מנחה אתכם איזה חומר רלוונטי לקרוא על פי הנחיות המפמ"ר של משרד החינוך והמסלול שבחרתם: אינטרני (3+2 יחיודת) או אקסטרני (5 יחידות).
המקצועות לבגרות: גיאוגרפיה היסטוריה סוציולוגיה, פסיכולוגיה, מדעי המדינה, או כלכלה, ברמה של שתיים או שלוש יחידות לימוד, מתודולוגיה ושיטות מחקר ועוד.

בנוסף להכנה לבגרות ניתן להרחיב את הידע לפני הקבלה לאוניברסיטה/מכללה בתחומים: פסיכולוגיה/סוציולוגיה/נירולוגיה.

אז שבו לכם בנוחות על הכסא בביתכם ואני אנחה אותכם להצלחה בלימודים!

מאמרים נוספים

הכנה ללימודים אקדמיים

הכנה ללימודים אקדמיים

ביקורת מאת 13 מבקרים ★★★★★ 5/5 הכנה ללימודים אקדמיים – השאלה מה ללמוד באוניברסיטה התחילה להטריד אתכם? ברור לכם שאתם בדרך למסגרת החדשה הזאת, אתם

קראו עוד »
הכנה לבגרות מרחוק

הכנה לבגרות מרחוק

ביקורת מאת 15 מבקרים ★★★★★ 5/5 הכנה לבגרות מרחוק – להיות נערים ונערות בישראל זה אומר להתמודד עם אחת מהתקופות הכי מאתגרות שיש. מצד אחד,

קראו עוד »
שיעורים פרטיים בזום

שיעורים פרטיים בזום

ביקורת מאת 8 מבקרים ★★★★★ 5/5 שיעורים פרטיים בזום – למרות כל המאמצים שאתם עושים, בסופו של דבר אתם לא ממש מצליחים בתקופה האחרונה בלימודים?

קראו עוד »

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
אשמח להתאים עבורך טיפול אישי
אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך
דילוג לתוכן