מורה פרטי ללמידה מרחוק

ביקורת מאת 17 מבקרים
5/5

מורה פרטי ללמידה מרחוק – אתם רואים את הילדים שלכם מתקשים בלימודים? למרות כל המאמצים בסופו של דבר הם לא מצליחים לקום בבוקר? הם לא מגיעים לבית הספר ואתם חוששים שהם יסיימו את כל השנים האלה בלי תעודת בגרות? אם כך, עכשיו זה הזמן לדבר איתם על פתרון אחר, יצירתי ומודרני.

זה נכון שבעבר המורים הפרטיים היו מגיעים לבתי התלמידים, יושבים איתם שעות ומסייעים להם להתמודד עם המבחנים במקצועות השונים, אך היום אפשר גם אחרת. לכן כדאי שתדעו: מורה פרטי בזום זו האופציה הכי טובה שיש, והאמת היא, שאחרי שהילדים שלכם יתחילו להשתמש בסיוע הזה, אתם תראו שהם ישתפרו בצורה משמעותית ביותר בלימודים.

חשוב להבין: זה לא משנה בני כמה הילדים שלכם או האם הקושי שלהם הוא במקצוע כזה, אחר או בכמה וכמה מקצועות. מה שבטו זה שהעזרה מרחוק יכולה להתאים לילדים של הדור הנוכחי. הילדים בדור הנוכחי נולדו עם אינטרנט ועם מחשבים, הם יודעים לעשות שימוש בכל היישומים הטכנולוגיים הכי מתקדמים שיש והם יכולים להפיק מהלמידה הזאת את המקסימום האפשרי.

לכן כדאי יהיה לקחת בחשבון את האפשרות של מורה פרטי שמסייע לילדים בלמידה מרחוק, כי אם זה עבד אצל כל כך הרבה נערים ונערות אחרים, למה שזה לא יעזור במקרה של הילדים שלכם?

מורה פרטי ללמידה מרחוק – כל היתרונות

בתור הורים מודאגים שרוצים לעזור לילדיהם אתם מוצאים את עצמכם מחפשים את הדרך הכי טובה לסייע לילדים? לא בטוחים שהאופציה של מורה פרטי מרחוק הייתה עוזרת לכם באופן אישי ושהייתם מסתדרים עם העניין הזה? כדאי לעצור ולהיזכר: הילדים שלכם שייכים לדור אחר לגמרי, והם הרבה יותר טכנולוגיים מכם כמעט תמיד. בנוסף, חשוב להבין שכאשר מדברים על מורים פרטיים ללמידה מרחוק מדברים על שיטה שכוללת בתוכה מספר יתרונות בולטים שאי אפשר להתעלם מהם:

  • התלמיד לומד בסביבה המוכרת והנעימה לו ביותר, בדרך כלל הבית, וכך ההישגים שלו טובים יותר.
  • הרבה תלמידים מצליחים להתרכז הרבה יותר טוב כשהם יושבים מול מחשב עם מצלמה ומדברים עם המורה הפרטי.
  • הלימודים מתקיימים בדיוק בקצב של כל תלמיד פרטי.
  • הלימודים כוללים אינספור יישומים ושימוש בטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש, מה שהופך את הלמידה להרבה יותר פורייה ומובנת מבחינת התלמידים.

 

בנוסף, כמובן שהתלמיד הוא זה שקובע מתי ללמוד. כלומר, אומנם חלק מהשיעורים מתקיימים בשעות קבועות מול המורה הפרטי, אך בין לבין, התלמיד יכול לשבת מול המחשב שלו ולעסוק באינספור תרגולים. אנחנו רואים שככל שעוברות השנים עוד ועוד הורים מציעים לילדים שלהם את האופציה של מורה פרטי ללמידה מרחוק ואתם יכולים להיות בטוחים שגם במקרה של הילדים שלכם זו תהיה בחירה טובה שתוכיח את עצמה כמוצלחת במיוחד.

החשיבות של היעזרות במורה פרטי ללמידה שנעשית מרחוק

אין ויכוח על כך שאתם יכולים לתת לילדים שלכם להתמודד לבד עם המשבר שאליו הם נקלעו. חלק מהם ימצאו בעצמם את הכוחות ויפתחו שיטות כאלה ואחרות להתמודדות נכונה וטובה יותר עם המצב. מצד שני, לא כל הילדים יידעו מה לעשות ועלול מאוד להיות שהתוצאה תהיה ריחוק עוד יותר גדול מנושא הלימודים.

אתם לא באמת רוצים שהילדים יסיימו את 12 שנות הלימוד שלהם בלי תעודת בגרות בסופו של דבר ולכן מורה פרטי זו בחירה טובה. לפעמים כל מה שהילדים שלנו צריכים זה שמורה פרטי ללמידה שנעשית מרחוק ילווה אותם, ידריך אותם מעט ויכוון אותם.

בצורה כזאת אתם תראו שממש כפי שהילדים פרחו לפני שנים, כשהם רק נכנסו למערכת החינוך, הם יחזרו להצליח. מגיע גם לילדים שלכם, כמו לילדים אחרים, להצליח בכל מה שהם עושים בבית הספר ולכן שווה לחשוב על שילוב של למידה מרחוק בעזרת מורה פרטי מומחה.

כך תבחרו את המורה הפרטי הנכון ללמידה מרחוק

אומנם זה נכון שהיום יש לא מעט מורים פרטיים שמציעים, בין היתר, עזרה מרחוק, אך לא כולם מגיעים עם הניסיון ועם הידע שצריך כדי להיות מורה פרטי טוב. למעשה, זה לא משנה אם אתם חושבים על מורה פרטי ללמידה מרחוק כי הילדים שלכם מתקשים או שאתם רוצים שהעזרה תהיה מרחוק בגלל וירוס הקורונה.

מה שבטוח זה שאם תפנו אל ד"ר דניאל גור אריה תעניקו לילדים שלכם את העזרה הכי טובה שאפשר לחלום עליה. ד"ר דניאל גור אריה מגיע עם עשרות שנים של ניסיון בתחום ההוראה על גווניו השונים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שכבר מהשיעורים הראשונים איתו, הילדים שלכם ישתפרו בלימודים.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר דניאל גור אריה במספר: 055-9782288 עוד היום ולבקש ממנו פרטים נוספים. אין ספק שכאשר הלמידה נעשה מרחוק וכוללת מורה שאוהב את תלמידיו ועושה את עבודתו מתוך תחושה עמוקה של שליחות – התוצאות באות לידי ביטוי בשטח ומהר מאוד ציוני התלמידים משתפרים פלאים.

בואו נבדוק יחד מה מתוך מגוון האפשרויות – יקדם אתכם בחיים ויעשה אתכם מאושרים יותר

חייגו אלי: 0559782288
או השאירו פרטים ואחזור אליכם לשיחת התייעצות

ד"ר דניאל גור אריה Ph.D - מורה פרטי ללמידה מרחוק

מטפל cbt מוסמך

PhD Neurosciences

בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt.

ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. – משלב גישות מודרניות לאיתור מצוקות נפשיות בעזרת הגילויים המדהימים בעשרים השנים האחרונות בתחום חקר המוח, בין היתר ה-MRI (דימות תהודה מגנטית לא פולשנית לאבחון תגובות רגשיות וקוגניטיביות)

האפיגנטיקה (שינוי תורשתי D.n.a בעקבות השפעות המחשבה והסביבה) איתור דפוסי התנהגות יומיים כגון הרגלי תזונה ונשימה – השפעות ותהליכי גומלין בין גוף ונפש בעזרת תפקוד נוירולוגי תקין באמצעות תרגילים שונים.בנוסף, הדרכה ויעוץ פדגוגי – הכוונת תלמידים וסטודנטים.

חבר בארגון המורים העל יסודיים.

מורה פרטי ללמידה מרחוק

חבר בעמותה LI-CBT ISRAEL.

מטפל cbt מוסמך

בעוד שכאשר אתם מנסים לעשות את ההכנה לקראת מבחני הבגרות במסגרת הלימודים בבית הספר עליהם לעמוד בקצב של הכיתה, הרי שבמקרה של הכנה לבגרות מרחוק אתם קובעים את הקצב. לכן, אם יש ימים שבהם תוכלו ללמוד יותר, תוכלו לנצל זאת ואם יש ימים שבהם לא תוכלו ללמוד בכלל, זו לא תהיה בעיה.

אם אתם רוצים להיות בטוחים שלא תבזבזו את הזמן שלכם לריק ושבסופו של דבר באמת תצליחו בכל הבחינות שאליהן תיגשו, ד"ר דניאל גור אריה הוא הבחירה הנכונה. ד"ר דניאל גור אריה הוא מורה בעל תואר שני למדעי החברה, א"י, גיאוגרפיה, היסטוריה, צרפתית ויישומי המחשב

אומנם זה נכון שהיום יש לא מעט מורים פרטיים שמציעים, בין היתר, עזרה מרחוק, אך לא כולם מגיעים עם הניסיון ועם הידע שצריך כדי להיות מורה פרטי טוב. למעשה, זה לא משנה אם אתם חושבים על מורה פרטי ללמידה מרחוק כי הילדים שלכם מתקשים או שאתם רוצים שהעזרה תהיה מרחוק בגלל וירוס הקורונה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר דניאל גור אריה במספר: 055-9782288 עוד היום ולבקש ממנו פרטים נוספים.

  • התלמיד לומד בסביבה המוכרת והנעימה לו ביותר, בדרך כלל הבית, וכך ההישגים שלו טובים יותר.
  • הרבה תלמידים מצליחים להתרכז הרבה יותר טוב כשהם יושבים מול מחשב עם מצלמה ומדברים עם המורה הפרטי.
  • הלימודים מתקיימים בדיוק בקצב של כל תלמיד פרטי.
  • הלימודים כוללים אינספור יישומים ושימוש בטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש, מה שהופך את הלמידה להרבה יותר פורייה ומובנת מבחינת התלמידים.

שיעורים פרטיים בזום יאפשרו לכם להצליח במבחני הבגרות! הכול נעשה בקצב האישי שלכם ולכן הלימודים הרבה יותר אפקטיביים. אם תתחילו לקחת שיעורים פרטיים במערכת הזום עוד היום אתם תראו שתצליחו ליצור לעצמכם בסיס טוב ויציב של הצלחה בלימודים.

יתרונות הלמידה מרחוק

תקנון לשעת חירום Covid 19 אינו מאפשר מפגשים ישירים
האלטרנטיבה היעילה היא לימודים און-ליין מרחוק בשיחת ווידאו.

מחירים מיוחדים לקורסים סמסטריאליים או שנתיים.

הכנה לבגרות מרחוק

ללמוד מכל מקום

מורה פרטי ללמידה מרחוק

לימוד ממוקד וגמיש

שיעורים פרטיים בזום

בחירת זמן נוח

הכנה ללימודים אקדמיים

חיסכון בזמן והוצאות

אפשר לשלם על השיעורים בצורה מאובטחת בכרטיס אשראי, באמצעות BIT או בהעברה בנקאית.

להתרשמות, מידע ופרטים נוספים חייגו אלינו

מאמרים עדכניים מהבלוג שלי

מורה פרטי ללמידה מרחוק

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
אשמח להתאים עבורך טיפול אישי
אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך
דילוג לתוכן