מטפל cbt מוסמך

ביקורת מאת 14 מבקרים
5/5

מטפל cbt מוסמך – עד לפני שנים כל הנושא של פחדים, חרדות ודיכאון לא היה נושא מדובר מאוד. אנשים היו חיים עם זה, מתמודדים עם זה בסתר או פשוט מקבלים את מר גורלם.

עם זאת, היום אנחנו רואים שהעולם התקדם מאוד בנושאים האלה, וההוכחה לכך היא שהיום יש אינספור טיפולים שמיועדים לאותם אנשים. נקודת ההנחה שממנה אנחנו מתחילים את ההתמודדות עם קשיים רגשיים ונפשיים היא שזה לא באמת הגורל שלנו. כלומר, אנחנו יכולים לעשות משהו בנידון.

אם גם אתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עם פחדים שמשתלטים עליכם ומשפיעים לרעה על חיי היומיום שלכם, עם דיכאון שלא חולף או עם פוביות כאלה ואחרות, כדאי שתדעו: טיפול cbt ממומחה בתחום יוכל לסייע לכם. מטפל מוסמך בשיטת cbt הוא איש מקצוע שלמד את התחום הזה, שמכיר את שיטת הטיפול הזאת לעומק ושיוכל לסייע לכם.

לכן, אם על ידי טיפול CBT תוכלו לשנות את מהלך החיים שלכם ולהרגיש הרבה יותר טוב במהלך היממה, ולא משנה באיזו פעילות אתם עוסקים, למה לחשוב פעמיים? כאשר מדברים על טיפול CBT למעשה מדברים על טיפול קוגניטיבי התנהגותי, ומשמעות הדברים היא שבמסגרתו אנחנו יורדים לעומק הבעיה כדי לטפל בה.

ההנחה היא שאנחנו מתנהגים בצורה מסוימת או חושבים בדרך מסוימת כי אנחנו למעשה משמרים דפוסים מהעבר, מבלי לשים לב שהדפוסים האלה לא מתאימים לנו יותר ואינם משרתים אותנו. לכן, אם נשנה את ההתנהגות ואת החשיבה שאליהם התרגלנו בשנים האחרונות, השינוי יגיע גם לרגש ולנפש.

איזה יתרונות מחכים לכם מעבודה עם מטפל cbt מוסמך?

לפני הכול, חשוב להבין שאם אתם מתלבטים לגבי האפשרות של פניה אל מטפל cbt אתם למעשה בוחרים בדרך של עבודה קשה. כלומר, אתם לא תשבו על ספת הפסיכולוג ותחכו שמישהו אחר יעשה עבורכם את הדברים, כי חלק ממה שמאפיין את הטיפול הזה זו העובדה שהמטופל נדרש להיות דינאמי ולקחת חלק פעיל בכל מה שקורה.

בנוסף, אתם תראו שהטיפול הזה יהיה מאוד יעיל עבורכם, כי היתרון המובהק ביותר שלו זו העובדה שהוא נקודתי, ממוקד ומהיר. לכן, אם חשבתם לרגע שאתם תפנו אל מטפל cbt מקצועי ומוסמך ולא תעזבו אותו גם אחרי שנים, כפי שלעיתים קורה עם פסיכולוגים שונים, טעות בידיכם. הטיפול הזה יהיה הרבה יותר מהיר ממש אתם חושבים, ולמעשה, זה גם מה שהופך אותו לכל כך אטרקטיבי.

במקום להאריך עוד ועוד את הסבל שלכם, אתם יכולים לטפל בדברים, להסתכל למציאות בעיניים בעזרת המטפל שאליו אתם פונים ולעשות את השינוי. מדהים לראות עד כמה אנחנו אלה ששולטים במחשבות ובהתנהגויות שלנו, וזה בדיוק מה שנותן לנו את הכוח להתמודד גם עם הפחדים הכי גדולים שיש לנו.

מטפל cbt מוסמך שילווה אתכם לכל אורך הדרך

זה לא משנה אם הבעיה אצלכם היא דפוס חשיבה כמו "אני תמיד נכשל במבחנים" וכך למעשה אתם משמרים את הכישלון או שאתם חוששים להיות בחברתם של אנשים כי בעבר היו לכם חוויות לא טובות. מה שבטוח זה שבעזרת מטפל cbt מוסמך תוכלו לשים את האצבע על הדברים. הדבר הראשון שצריך לעשות כדי להצליח ליצור את השינוי המיוחל, הוא למעשה להביא מה בדיוק תוקע אותנו ואיזה דפוסים מניעים אותנו עד היום.

למשל, אם בעבר ננשכתי על ידי כלב, אפשר להבין מדוע לאורך החיים אמנע מכלבים ובכל פעם כשאראה כלב ברחוב אעבור לצד השני של המדרכה. יחד עם זאת, ההתנהגות הזאת לא מסייעת לי להתמודד עם הפחד או לטפל בו, אלא להפך, היא רק מקבעת אותו, וכל זה כי בעבר היה לי רגע אחד של חוסר מזל.

לכן טיפול CBT הוא טיפול כל כך יעיל, כי אנחנו חוזרים אל אותה נקודה, מבינים אותה, רואים כיצד היא התקבעה לאקסיומה ששולטת בחיים שלנו וכך יכולים לעשות את השינוי.

מומחה לטיפול cbt שבאמת יוכל להתאים לכם

כפי שהוזכר, ככל שהשנים חולפות אנחנו רואים שטיפולים כמו CBT הולכים ונהיים הרבה יותר נפוצים. ברור מדוע, כי כאשר עושים אותם בצורה מקצועית עם מטפלים טובים, הם יכולים להיות מאוד יעילים והם באמת מסייעים לנו לבצע את השינוי.

יחד עם זאת, זה גם טבעי שלא עם כל מטפל cbt מוסמך תרגישו שיש לכם כימיה ולא עם כל מטפל בשיטה הזאת תרגישו בנוח. לכן יש טעם לבדוק במי אתם בוחרים ועם מי אתם יוצאים למסע שישנה את חייכם לטובה.

מחפשים מטפל טוב שתרגישו אותו נפלא כבר מהרגע הראשון? רוצים לדעת שבחרתם באיש מקצוע שלמד את התחום, שצבר הרבה מאוד ניסיון ושיש לגביו אינספור המלצות? התקשרו עוד היום אל ד"ר דניאל גור אריה למספר 055-9782288 ותראו שלא תצטערו, כי עם ד"ר דניאל גור אריה תעברו דרך קצרה, ממוקדת וכזו שתשנה את החיים שלכם רק לטובה.

בואו נבדוק יחד מה מתוך מגוון האפשרויות – יקדם אתכם בחיים ויעשה אתכם מאושרים יותר

חייגו אלי: 055-9782288
או השאירו פרטים ואחזור אליכם לשיחת התייעצות

ד"ר דניאל גור אריה Ph.D - מטפל cbt מוסמך

מטפל cbt מוסמך

PhD Neurosciences

בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt.

ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. – משלב גישות מודרניות לאיתור מצוקות נפשיות בעזרת הגילויים המדהימים בעשרים השנים האחרונות בתחום חקר המוח, בין היתר ה-MRI (דימות תהודה מגנטית לא פולשנית לאבחון תגובות רגשיות וקוגניטיביות)

האפיגנטיקה (שינוי תורשתי D.n.a בעקבות השפעות המחשבה והסביבה) איתור דפוסי התנהגות יומיים כגון הרגלי תזונה ונשימה – השפעות ותהליכי גומלין בין גוף ונפש בעזרת תפקוד נוירולוגי תקין באמצעות תרגילים שונים.בנוסף, הדרכה ויעוץ פדגוגי – הכוונת תלמידים וסטודנטים.

חבר בארגון המורים העל יסודיים.

מורה פרטי ללמידה מרחוק

חבר בעמותה LI-CBT ISRAEL.

מטפל cbt מוסמך

מטפל cbt מוסמך יסייע באופן דרמטי באופן ההתמודדות עם פחדים או הדיכאון אשר משפיעים לרעה על חיי היומיום שלכם? תוכלו לשים את האצבע על הנקודות המעכבות אתכם

בוודאי! ד"ר דניאל גור אריה בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt. ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. – משלב גישות מודרניות לאיתור מצוקות נפשיות. כנסו לאתר ובואו נבדוק יחד מה מתוך מגוון האפשרויות – יקדם אתכם בחיים ויעשה אתכם מאושרים יותר

אם חשבתם לרגע שאתם תפנו אל מטפל cbt מקצועי ומוסמך ולא תעזבו אותו גם אחרי שנים, כפי שלעיתים קורה עם פסיכולוגים שונים, טעות בידיכם. הטיפול הזה יהיה הרבה יותר מהיר ממש אתם חושבים, ולמעשה, זה גם מה שהופך אותו לכל כך אטרקטיבי ד"ר דניאל גור אריה הוא מטפל cbt מוסמך מזה שנים בתחום. ניתן ליצור איתו קשר בטל: 055-9782288

CBT (טיפול קוגנטיבי התנהגותי) – הוא טיפול המבוסס על ההנחה כי קשיים רגשיים רבים נגרמים עקב דפוסי מחשבה והתנהגות בלתי יעילים אשר התבססו והתקבעו בנסיבות חיים מסוימות והפכו עם הזמן ללא אדפטיביים. הטיפול מתמקד בזיהוי דפוסים וברכישת אסטרטגיות לנטרולם בתוך טווח זמן קצר.

ד"ר דניאל גור אריה בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt. ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. מומחה לאיתור דפוסי התנהגות יומיים כגון הרגלי תזונה ונשימה. חבר בארגון המורים העל יסודיים. חבר בעמותה LI-CBT ISRAEL.

להתרשמות, מידע ופרטים נוספים חייגו אלינו

מאמרים עדכניים מהבלוג שלי

מטפל cbt מוסמך

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
אשמח להתאים עבורך טיפול אישי
אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך