שיעורים פרטיים בזום

ביקורת מאת 8 מבקרים
5/5

שיעורים פרטיים בזום – למרות כל המאמצים שאתם עושים, בסופו של דבר אתם לא ממש מצליחים בתקופה האחרונה בלימודים? האמת היא, שאתם לא לבד. להיות נערים ונערות בגיל ההתבגרות ולהתמודד עם אינספור הורמונים מצד אחד ולימודים ומבחנים מצד שני, זה לא פשוט. יש אומנם אנשים שמתמודדים עם האתגר הזה טוב יותר מאחרים, אך האמת היא, שהרבה מאוד תלמידים פשוט הולכים לאיבוד.

אם לכל זה נוסיף גם את העובדה שמערכת החינוך לא תמיד מתאימה לכל אחד מאתנו, הרי לנו קושי גדול שלא תמיד ברור איך נוכל להתמודד איתו. רגע אחד לפני שאתם מתייאשים וחוששים שאולי לא תעברו את המבחן הקרוב או שחלילה לא תהיה לכם תעודת בגרות בסיום 12 שנות הלימוד שלכם, כדאי שתעצרו. היום יש פתרון לעניין הזה, כי כל מה שאתם צריכים זה לקחת שיעורים פרטיים בזום.

זה לא במקרה שהשיעורים הפרטיים בזום הפכו ללהיט גדול, ועובדה היא שהשיטה הזאת מוכיחה את עצמה אצל לא מעט תלמידים ותלמידות ברחבי הארץ. אל תוותרו לעצמכם, היעזרו במורים הכי טובים שיש ותראו שלא תצטערו על כך, כי לפעמים כל מה שצריך זה מספר שיעורים פרטיים במערכת כמו זום כדי ליהנות מהצלחה ושגשוג בלימודים.

כל היתרונות שמהם תיהנו אם תבחרו בשיעורים פרטיים שמתקיימים בזום

האופציות העומדות לפניכם אם אתם חושבים על עזרה בלימודים, הם לקחת מורה פרטי שיגיע אליכם הביתה, לקחת מורה פרטי שאתם תגיעו אליו הביתה או שיעורים פרטיים בזום. יש לכם עדיין דילמה ואתם לא בטוחים לגבי הבחירה הנכונה ביותר? הגיע הזמן להכיר את כל היתרונות של שיעורים פרטיים שמתקיימים בזום, כי זה לא במקרה שהאופציה הזאת פורחת בזמן האחרון.

  • הנוחות של התלמיד – התלמיד לא צריך לצאת מהבית או מהמקום שבו הוא מרגיש הכי בנוח. כל מה שהוא צריך לעשות זה להפעיל את המחשב או את הטלפון הנייד וליהנות משיעור פרטי שלמעשה מתקיים בכל מקום שבו התלמיד בוחר.
  • השעות הגמישות – אנחנו רואים שלימודים ושיעורים פרטיים שעושים בזום מתקיימים בשעות מאוד גמישות, שכן המורה והתלמידים יסכימו על מערכת השעות ביניהם.
  • שמירה על מרחק – אנחנו חיים בעידן ארוך שלא נגמר אשר דורש מאתנו לשים לב לבריאות שלנו ולשמור מרחק. לכן שיעורים פרטיים בזום הם הבחירה הנכונה, כי אתם כן מקבלים את כל העזרה שלה אתם זקוקים, אתם לא מזניחים את הלימודים ואתם לא מסכנים את בריאותכם בחשיפה לאנשים זרים.
  • השימוש בטכנולוגיה מתקדמת – השיעורים הפרטיים שמתקיימים בזום כוללים כמובן גם שימוש באינספור טכנולוגיות מאוד מתקדמות, מה שהופך את הלימודים עצמם להרבה יותר מעניינים ונגישים עבור התלמידים.

 

לכן בהחלט כדאי לקחת בחשבון את האפשרות הזאת, כי אם זה עובד בצורה כל כך טובה אצל תלמידים אחרים, סביר להניח שזה בדיוק מה שיקרה גם אצלכם.

שיעורים פרטיים בזום יאפשרו לכם להצליח במבחני הבגרות

זה נכון שאתם יכולים לדחות את המחשבה על מבחני הבגרות שלכם לעתיד, אך בפועל, כדאי שתתחילו להתייחס לאתגר הזה עוד היום. במקום לדחות את כל הלמידה למבחנים האלה לרגע האחרון ואז ללמוד בלחץ ולהרגיש שאתם לא באמת שולטים בחומר, כדאי ללמוד לאורך הזמן בצורה מסודרת. זה נכון שמתקיימים היום גם הרבה מאוד שיעורי זום של מערכת החינוך, אך בפועל, כשיש כל כך הרבה תלמידים שמשתתפים באותו שיעור שום, קשה לכל תלמיד להיות בעניינים ולשמור על הקצב.

לעומת זאת, במקרה של שיעורים פרטיים אונליין, הכול נעשה בקצב האישי שלכם ולכן הלימודים הרבה יותר אפקטיביים. אם תתחילו לקחת שיעורים פרטיים במערכת הזום עוד היום אתם תראו שתצליחו ליצור לעצמכם בסיס טוב ויציב של הצלחה בלימודים. זה בדיוק מה שיוביל אתכם, בבוא העת, להתמודד טוב יותר גם עם מבחני הבגרות ולקבל את התעודה הנחשפת והחשובה בתום 12 שנות הלימודים במערכת החינוך.

בואו ליהנות משיעורים פרטיים אונליין מעניינים עם מורה מומלץ

חשוב לדעת שיש היום לא מעט מורים שמציעים שיעורים פרטיים שנעשים בזום ובאינספור פלטפורמות ומערכות דיגיטליות אחרות.

יחד עם זאת, בפועל אנחנו רואים שלא כל המורים מגיעים עם הניסיון ועם הידע שצריך, מה שמעורר את השאלה: באיזה מורה באמת כדאי לבחור? ועם מי תרגישו שאתם לומדים בקצב שמתאים לכם ובצורה הנכונה לכם? אם אתם מחפשים מורה שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות ואם אתם רוצים להיות בטוחים שתצליחו בלימודים, פנו עוד היום אל ד"ר דניאל גור אריה.

הוא בעל ניסיון של עשרות שנים בכל מה שקשור להוראה בתחומים שונים ומגוונים, כך שאין ספק שהוא יוכל לעזור לכם להתמודד עם כל האתגרים הלימודיים שעומדים בפניכם. בנוסף, הוא מוסמך לטיפול CBT כך שאיתו אתם תמיד בידיים טובות ומקצועיות ביותר. זקוקים לפרטים נוספים? יש לכם שאלות? התקשרו אל ד"ר דניאל גור אריה למספר: 055-9782288 ותראו שאיתו ההצלחה שלכם בלימודים לא תאחר להגיע.

בואו נבדוק יחד מה מתוך מגוון האפשרויות – יקדם אתכם בחיים ויעשה אתכם מאושרים יותר

חייגו אלי: 0559782288
או השאירו פרטים ואחזור אליכם לשיחת התייעצות

ד"ר דניאל גור אריה Ph.D - שיעורים פרטיים בזום

מטפל cbt מוסמך

PhD Neurosciences

בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt.

ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. – משלב גישות מודרניות לאיתור מצוקות נפשיות בעזרת הגילויים המדהימים בעשרים השנים האחרונות בתחום חקר המוח, בין היתר ה-MRI (דימות תהודה מגנטית לא פולשנית לאבחון תגובות רגשיות וקוגניטיביות)

האפיגנטיקה (שינוי תורשתי D.n.a בעקבות השפעות המחשבה והסביבה) איתור דפוסי התנהגות יומיים כגון הרגלי תזונה ונשימה – השפעות ותהליכי גומלין בין גוף ונפש בעזרת תפקוד נוירולוגי תקין באמצעות תרגילים שונים.בנוסף, הדרכה ויעוץ פדגוגי – הכוונת תלמידים וסטודנטים.

חבר בארגון המורים העל יסודיים.

מורה פרטי ללמידה מרחוק

חבר בעמותה LI-CBT ISRAEL.

מטפל cbt מוסמך

בעוד שכאשר אתם מנסים לעשות את ההכנה לקראת מבחני הבגרות במסגרת הלימודים בבית הספר עליהם לעמוד בקצב של הכיתה, הרי שבמקרה של הכנה לבגרות מרחוק אתם קובעים את הקצב. לכן, אם יש ימים שבהם תוכלו ללמוד יותר, תוכלו לנצל זאת ואם יש ימים שבהם לא תוכלו ללמוד בכלל, זו לא תהיה בעיה.

אם אתם רוצים להיות בטוחים שלא תבזבזו את הזמן שלכם לריק ושבסופו של דבר באמת תצליחו בכל הבחינות שאליהן תיגשו, ד"ר דניאל גור אריה הוא הבחירה הנכונה. ד"ר דניאל גור אריה הוא מורה בעל תואר שני למדעי החברה, א"י, גיאוגרפיה, היסטוריה, צרפתית ויישומי המחשב

אומנם זה נכון שהיום יש לא מעט מורים פרטיים שמציעים, בין היתר, עזרה מרחוק, אך לא כולם מגיעים עם הניסיון ועם הידע שצריך כדי להיות מורה פרטי טוב. למעשה, זה לא משנה אם אתם חושבים על מורה פרטי ללמידה מרחוק כי הילדים שלכם מתקשים או שאתם רוצים שהעזרה תהיה מרחוק בגלל וירוס הקורונה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר דניאל גור אריה במספר: 055-9782288 עוד היום ולבקש ממנו פרטים נוספים.

  • התלמיד לומד בסביבה המוכרת והנעימה לו ביותר, בדרך כלל הבית, וכך ההישגים שלו טובים יותר.
  • הרבה תלמידים מצליחים להתרכז הרבה יותר טוב כשהם יושבים מול מחשב עם מצלמה ומדברים עם המורה הפרטי.
  • הלימודים מתקיימים בדיוק בקצב של כל תלמיד פרטי.
  • הלימודים כוללים אינספור יישומים ושימוש בטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש, מה שהופך את הלמידה להרבה יותר פורייה ומובנת מבחינת התלמידים.

שיעורים פרטיים בזום יאפשרו לכם להצליח במבחני הבגרות! הכול נעשה בקצב האישי שלכם ולכן הלימודים הרבה יותר אפקטיביים. אם תתחילו לקחת שיעורים פרטיים במערכת הזום עוד היום אתם תראו שתצליחו ליצור לעצמכם בסיס טוב ויציב של הצלחה בלימודים.

יתרונות הלמידה מרחוק

תקנון לשעת חירום Covid 19 אינו מאפשר מפגשים ישירים
האלטרנטיבה היעילה היא לימודים און-ליין מרחוק בשיחת ווידאו.

מחירים מיוחדים לקורסים סמסטריאליים או שנתיים.

הכנה לבגרות מרחוק

ללמוד מכל מקום

מורה פרטי ללמידה מרחוק

לימוד ממוקד וגמיש

שיעורים פרטיים בזום

בחירת זמן נוח

הכנה ללימודים אקדמיים

חיסכון בזמן והוצאות

אפשר לשלם על השיעורים בצורה מאובטחת בכרטיס אשראי, באמצעות BIT או בהעברה בנקאית.

להתרשמות, מידע ופרטים נוספים חייגו אלינו

מאמרים עדכניים מהבלוג שלי

שיעורים פרטיים בזום

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
אשמח להתאים עבורך טיפול אישי
אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך
דילוג לתוכן