הרחבת לימודים כאופציה לקבלת לימודים

הרחבת לימודים כאופציה לקבלת לימודים לאוניברסיטה\מכללה: 

הקורסים "מבוא לפסיכולוגיה\סוציולוגיה\נירולוגיה" כפי שאני מציע כאן במסגרו שונות , בחדר הישיבות של מרכז ההדרכה שלי ברעננה או בשיטת למידה מרחוק בוידאו (מפגשים און ליין אחד לחודש), הם קורסים בסיסיים לכל מי שמתחיל את דרכו בעולם של לימודי פסיכולוגיה\סוציולוגיה\נירולוגיה או כל מי שמוצא עניין בתחום ורוצה לקבל ידע ראשוני בו. הקורסים סוקרים ענפים שונים של כגון נירו-פסיכולוגיה וגישות שונות בתחומים אלו המהווים בסיס מהם ניתן ללמוד יותר לעומק את תחומי מדעי החברה השונים.

כאן תמצאו אסופת סיכומים של "מבוא לפסיכולוגיה" כפי שהוא נלמד במרבית המוסדות האקדמיים לרבות האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת תל-אביב, האוניברסיטה הפתוחה, מכללות שונות ועודסיכומים שערכתי ממחקרים מתקדים באוניברסיטאות בחו"ל בין היתר צרפת קנדה וארה"ב במסגרת עבודת הדוקטורט שלי. אמנם התכנים של מבוא לפסיכולוגיה בכל אחת מהמוסדות האלו הם שונים אך עשיתי אינטגרציה בין סיכומי קורסים שונים של המבוא ממוסדות שונים בכדי להציע לכל סטודנט גם את מה שהוא צריך וגם את מה שלא לימדו אותו ושאולי יהיה לו מעניין.

שימת הדגש הוא בתחום רפואי מדעי וגם הטיפולי פורצי דרך: הנירופסיכולוגיה ! שילוב בין שני תחום מרתקים שהם מדעי המוח ופסיכולוגיה, בעשרים השנים האחרונות מגלים שמה שמוגדר לפעמים כמחלת נפש הוא בעצם בעיית תפקוד עצבי אותו ניתן לפתור על ידי טיפול קצר וענייני. 

אשמח לקבל מכם שאלות והערות ועומד לרשותכם.

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
אשמח להתאים עבורך טיפול אישי
אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך
דילוג לתוכן