לימוד מרחוק

למידה מרחוק בזום או בווטסאפ - אישי / קבוצתי

דניאל גור אריה – M.Ed. ניהול חינוכי מורה תואר שני למדעי החברה, א"י, גיאוגרפיה, היסטוריה, צרפתית ויישומי מחשב נותן יעוץ פדגוגי – הכוונת תלמידים וסטודנטים מה ללמוד איך לשפר ציון ולבחור מוסד לימודי. בעל ניסיון בניהול וריכוז, חינוך והוראה, במגוון בתי"ס ואוכלוסיות תלמידים במסגרות פורמליות ובלתי פורמליות. חבר בארגון המורים העל יסודיים.

הלמידה מרחוק באמצעות הקורסים השונים מקנה לכם כלים חשובים להשלמת בגרויות, לימוד מקצוע, לימודי מבוא למוסדות להשכלה גבוהה והעשרת ידע כללי במגוון תחומים. כמורה בעל ותק של 25 שנה, אני מעמיד לרשותכם את הכלים הכי מתקדמים של למידה מרחוק וכלים מתודיים נוספים הכוללים קטעי וידאו ומצגות, מטרתי היא קודם כל הצלחתכם.

נושאי הלימוד

בהכנה לבגרויות – השיעורים יתנהלו במפגש וידאו און ליין בו נתרגל ביחד שאלוני בגרות.
אני מגיש למקצועות רבי מלל: גיאוגרפיה 5 יחידות מקרא (תנ"ך) 2 יחידות היסטוריה 2-5 יחידות ספרות 2 יחידות צרפתית 5 יחידות תושב"ע 2 יחידות אזרחות 2 יחידות מנחה אתכם איזה חומר רלוונטי לקרוא על פי הנחיות המפמ"ר של משרד החינוך והמסלול שבחרתם: אינטרני (3+2 יחיודת) או אקסטרני (5 יחידות).
המקצועות לבגרות: גיאוגרפיה היסטוריה סוציולוגיה, פסיכולוגיה, מדעי המדינה, או כלכלה, ברמה של שתיים או שלוש יחידות לימוד, מתודולוגיה ושיטות מחקר ועוד.

בנוסף להכנה לבגרות ניתן להרחיב את הידע לפני הקבלה לאוניברסיטה/מכללה בתחומים: פסיכולוגיה/סוציולוגיה/נירולוגיה.

אז שבו לכם בנוחות על הכסא בביתכם ואני אנחה אותכם להצלחה בלימודים!

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
אשמח להתאים עבורך טיפול אישי
אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך