conseils pédagogiques ייעוץ פדגוגי

ביקורת מאת 13 מבקרים
5/5

conseils pédagogiques ייעוץ פדגוגי – להיות הורים לילדים שמתקשים בלימודים זה לא עניין שקל להתמודד איתו. מצד אחד אנחנו רוצים לעזוב את הילדים לנפשם ולתת להם את האפשרות להתמודד, אך מצד שני, אנחנו מרגישים שעלינו לכוון אותם ובעיקר לסייע להם אם יש בעיה כלשהי. לא אחת קורה שהילדים לא מצליחים בלימודים לא בגלל סיבות אובייקטיביות של קושי בהבנת החומר הנלמד, אלא דווקא בגלל סיבות רגשיות שונות ומגוונות.

זה יכול להיות דיכאון ברמה כזו או אחרת, חששות, פחדים או אפילו פוביות. מה שבטוח זה שהתפקיד שלנו, ההורים, הוא למצוא את הדרך לסייע, ולכן כדאי לפנות אל conseils pédagogiques מקצועי. אדם שהוא יועץ פדגוגי יוכל תחילה לדבר עם ההורים ועם הילד, וכתוצאה מכל השאלות והמידע שהוא יקבל, הוא יוכל גם לעזור.

בנוסף, אם תבחרו לכם יועץ פדגוגי שהוא גם מטפל מוסמך בשיטת CBT, כלומר בשיטת טיפול קוגניטיבי התנהגותי, הרי שהעזרה שהוא יוכל להגיש לילד תהיה עוד יותר אפקטיבית ומשמעותית. לפעמים כל מה שצריך זה מישהו מבחוץ שמגיע עם ידע נרחב, יודע לשאול את השאלות הנכונות ובהתאם לכך להציע פתרונות. לכן, אם אתם מרגישים שהילדים שלכם מתקשים, הגישו להם עזרה בדמות היועצים הכי טובים שיש.

היתרונות של עבודה עם conseils pédagogiques – ייעוץ פדגוגי

אם אתם בעצמכם הייתם לפני שנים תלמידים מבריקים, יכול להיות שתתקשו בהתחלה להבין את הקושי של הילדים. יחד עם זאת, אתם תראו שכבר מהפגישה הראשונה עם conseils pédagogiques הדברים ייראו אחרת לגמרי, ובעיקר, הילד יקבל את הסיוע שלו הוא זקוק.

כדאי לדעת שהפניה אל יועץ פדגוגי יכולה להיעשות לא רק בהקשר של קשיים בלימודים, שכן לפעמים יועץ כזה יוכל לעזור באחת מההחלטות הכי חשובות שאדם נדרש לקבל בחייו: בחירת לימודים ומקצוע. לכאורה זה נראה כמו דבר פשוט, כי מי מאתנו לא מכיר אנשים שמגיל שלוש יודעים שהם רוצים להיות רופאים?

יחד עם זאת, כאשר בוחנים את הדברים לעומק, מגלים שלמעשה רוב האנשים מתמודדים עם קושי עצום ומשמעותי ביותר בנקודה הזאת. מצד אחד אנחנו רוצים לבחור את המקצוע שהכי מעניין אותנו, מצד שני גם נרצה להבטיח שנהיה טובים בו ומצד שלישי נכנס המעמד החברתי.

בעידן שבו אנחנו חיים יש מקצועות שנחשבים הרבה יותר טובים מאחרים ויש גם מקצועות שהפרנסה בהם הרבה יותר בטוחה וגבוהה. לכן ברור מדוע אנשים צעירים שנדרשים לבחור מקצוע לחיים עלולים ללכת לאיבוד. בנקודה כזאת הבחירה הכי טובה תהיה לפנות אל יועץ פדגוגי מקצועי, כי הוא יוכל לעשות את הדבר חשוב ביותר: לסייע לנו בהכוונה לבחירה הנכונה.

איך conseils pédagogiques ייעוץ פדגוגי קשור לשיפור הציונים?

מעבר להכוונת סטודנטים לגבי השאלה החשובה של מה ללמוד בחיים, כמובן שיועץ פדגוגי יכול לעזור גם לשפר את הלימודים. חשוב להבין שזה ממש לא משנה אם מדובר על תלמידי בית ספר שמתמודדים עם מבחני כיתה או עם מבחני הבגרות או שאולי מדובר בכלל על סטודנטים בתואר ראשון.

לכל אחד מאתנו, בכל שלב ובכל מקצוע, עלולים להיות קשיים שונים. מה שכל כך מיוחד בעבודה עם conseils pédagogiques זה שהוא יודע לשים את האצבע על הנקודה הבעייתית ובצורה כזאת לעזור לנו. הרבה פעמים כל מה שצריך זה להבין איפה אנחנו מתקשים, כי ברגע שנבין איפה הנקודה המורכבת עבורנו, נוכל למצוא את הפתרון.

לכל אחד יש את היכולת להצליח בלימודים הרבה יותר ממה שהוא מצליח היום ולכן, אם בעזרת איש מקצוע מומחה ניתן יהיה לממש את הפוטנציאל הטמון בנו, מה פתאום שנוותר על כך? זה נכון, אפשר לסיים תעודת בגרות ותארים אקדמיים גם עם ציונים בינוניים, אך אם אפשר גם אחרת, למה שלא נעשה זאת?

באיזה יועץ פדגוגי מקצועי כדאי לבחור?

כמובן שבישראל של ימינו לא חסרים אנשי חינוך וחלקם מאוד מוצלחים ומנוסים. יחד עם זאת, לא כל מי שמציג את עצמו כconseils pédagogiques באמת יוכל ללוות אתכם לכל אורך הדרך עם עצה טובה ומקצועית. לכן בהחלט יש טעם לברר במי אתם בוחרים ומי יהיה היועץ הפדגוגי שיעזור לכם, כי אם אתם כבר פונים לאנשי מקצוע, למה לא לבחור את הטובים ביותר?

ד"ר דניאל גור אריה מזמין אתכם לפנות אליו עוד היום למספר: 055-9782288 והאמת היא, שכבר מהשיחה הראשונה שלכם איתו תוכלו לראות לבד שהגעתם למקום הנכון. ד"ר דניאל גור אריה הוא מורה בעל תואר שני למדעי החברה, א"י, גיאוגרפיה, היסטוריה, צרפתית ויישומי מחשב. בנוסף, הוא נותן ייעוץ פדגוגי מזה שנים הכולל הכוונת תלמידים וסטודנטים בנושא של בחירת מקצוע ושיפור ציונים.

יש לו ניסיון עשיר בכל מה שקשור למערכת החינוך ולניהול, כך שאין ספק שהוא היועץ הפדגוגי הנכון לכם. בנוסף, הוא מטפל מוסמך בשיטת CBT, כך שגם במובן הזה הוא יוכל לעזור לכם לשפר את היכולות שלכם ולמצות בצורה מקסימלית את הפוטנציאל החבוי בכם.

בואו נבדוק יחד מה מתוך מגוון האפשרויות – יקדם אתכם בחיים ויעשה אתכם מאושרים יותר

חייגו אלי: 055-9782288
או השאירו פרטים ואחזור אליכם לשיחת התייעצות

conseils pédagogiques ייעוץ פדגוגי - ד"ר דניאל גור אריה Ph.D

מטפל cbt מוסמך

PhD Neurosciences

בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt.
ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. – משלב גישות מודרניות לאיתור מצוקות נפשיות
בעזרת הגילויים המדהימים בעשרים השנים האחרונות בתחום חקר המוח, בין היתר ה-MRI (דימות תהודה מגנטית לא פולשנית לאבחון תגובות רגשיות וקוגניטיביות) האפיגנטיקה (שינוי תורשתי D.n.a בעקבות השפעות המחשבה והסביבה) איתור דפוסי התנהגות יומיים כגון הרגלי תזונה ונשימה – השפעות ותהליכי גומלין בין גוף ונפש בעזרת תפקוד נוירולוגי תקין באמצעות תרגילים שונים.
בנוסף, הדרכה ויעוץ פדגוגי – הכוונת תלמידים וסטודנטים.

חבר בארגון המורים העל יסודיים.

מורה פרטי ללמידה מרחוק

חבר בעמותה LI-CBT ISRAEL.

מטפל cbt מוסמך

בעידן שנות ה2000 ועידן הדיגיטל בפרט אנשים נוטים להתפזר ומתקשים לבחור מקצוע. יועץ פדגוגי מעניק סיוע קריטי בנושא זה

ד"ר דניאל גור אריה נותן ייעוץ פדגוגי מזה שנים הכולל הכוונת תלמידים וסטודנטים בנושא של בחירת מקצוע ושיפור ציונים. ניתן ליצור איתו קשר בטל: 0559782288

לכל אחד יש את היכולת להצליח בלימודים הרבה יותר ממה שהוא מצליח היום ולכן, אם בעזרת איש מקצוע מומחה ניתן יהיה לממש את הפוטנציאל הטמון בנו, מה פתאום שנוותר על כך? זה נכון, אפשר לסיים תעודת בגרות ותארים אקדמיים גם עם ציונים בינוניים, אך אם אפשר גם אחרת, למה שלא נעשה זאת?

CBT (טיפול קוגנטיבי התנהגותי) – הוא טיפול המבוסס על ההנחה כי קשיים רגשיים רבים נגרמים עקב דפוסי מחשבה והתנהגות בלתי יעילים אשר התבססו והתקבעו בנסיבות חיים מסוימות והפכו עם הזמן ללא אדפטיביים. הטיפול מתמקד בזיהוי דפוסים וברכישת אסטרטגיות לנטרולם בתוך טווח זמן קצר.

ד"ר דניאל גור אריה בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt. ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. מומחה לאיתור דפוסי התנהגות יומיים כגון הרגלי תזונה ונשימה. חבר בארגון המורים העל יסודיים. חבר בעמותה LI-CBT ISRAEL.

להתרשמות, מידע ופרטים נוספים אודות conseils pédagogiques ייעוץ פדגוגי, חייגו אלינו

מאמרים עדכניים מהבלוג שלי

conseils pédagogiques ייעוץ פדגוגי

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
אשמח להתאים עבורך טיפול אישי
אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך
דילוג לתוכן