Étude à distance למידה מרחוק

ביקורת מאת 3 מבקרים
5/5

Étude à distance למידה מרחוק – מערכת החינוך אומנם מתמודדות עם אינספור תלמידים מידי שנה, אך עובדה היא שלא כולם תמיד מסתדרים איתה טוב. יש הרבה מאוד נערים ונערות שמאבדים את עצמם בתוך המסגרת הזאת ולמרות כשרונם הרב, הם מגיעים לא פעם למצב שבו אין להם תעודת בגרות אחרי 12 שנות לימוד.

אתם רואים לאחרונה שהילדים שלכם לא שולטים בדברים? נדמה לכם שהם כבר לא ניגשים בכלל לבחינות ואתם רוצים לעזור? Étude à distance זה הפתרון הנכון. ראשית, אנחנו חיים בעידן מאוד טכנולוגי שמאפשר לנו ללמוד מרחוק, ושנית, ככל שעוברות השנים, אנחנו רואים שהשיטה של לימודים מרחוק טובה לעוד ועוד אנשים. לא כולם יכולים להתאים את עצמם למערכת ולפעמים שיעורים פרטיים שמתקיימים מרחוק, בעזרת טכנולוגיות כאלה ואחרות, יכולות למעשה לעשות את ההבדל.

לכן, לא רק שכדאי לכם לבדוק לעומק את האפשרות הזאת עבור הילדים שלכם, אלא גם כדאי לעשות זאת כמה שיותר מהר. העניין הוא שככל שהזמן עובר והילדים פחות לומדים, הם פחות שולטים פחות והם מתמודדים בצורה פחות טובה עם הבחינות. לכן, רגע לפני שהמצב נהיה באמת קשה ומורכב, הציעו להם את האפשרות של Étude à distance ותראו שהם יתלהבו מכך מאוד בעצמם.

כל היתרונות של Étude à distance למידה מרחוק

אנשים מבוגרים לא תמיד מבינים את הרעיון שעומד מאחורי Étude à distance, כי איך אפשר ללמוד מרחוק? ובמה בדיוק הלימודים מרחוק יכולים להיות טובים יותר או מותאמים יותר לילד שלנו לעומת לימודים מול מורה בכיתה? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא במקרה שלמידה מרחוק זוכה לשבחים ולהצלחה רבה.

ראשית, הלמידה מרחוק נותנת גמישות שמערכת החינוך פשוט לא מסוגלת להציע. בעוד שבמסגרת השיעורים בבית הספר הילדים צריכים לשבת פיזית בכיתה, על כיסאות לא נוחים ועל יד שולחנות מיושנים, הרי שהלמידה מרחוק מאפשרת להם לבחור. הרבה יותר נוח להם להתרכז כשהם יושבים על הספה הנוחה בסלון? אין עם זה בעיה! הם רוצים לשבת בנחת ובשקט בחדר הפרטי שלהם וכך ללמוד את השיעורים השונים? זה אפשרי! בנוסף, הלמידה מרחוק הרבה פעמים גם נותנת לילדים את האפשרות לבחור באיזה שעות במהלך היממה הם ילמדו.

לא כולנו אנשים של בוקר ולא כל ילד מרגיש שהוא יכול להיות מרוכז 100% בלימודים בשעה תשע בבוקר. יש אנשים שדווקא בסביבות 12:00 בצהריים מתחילים את היום ולכן למידה מרחוק היא הפתרון. בנוסף, אי אפשר להתעלם גם מנושא הקצב, כי כאשר לומדים במסגרת של אחד על אחד, או במסגרת על מעט תלמידים ומורה, מרחוק – הקצב אחר לגמרי. במקום לשבת בכיתה עם שלושים ומשהו ילדים ולנסות לרדוף אחרי הקצב של כולם, הילד שלומד מרחוק הוא זה שמכתיב את הקצב וכך שולט בעניינים בצורה הרבה יותר וטובה ויעילה.

Étude à distance למידה מרחוק מתאימה למצב של ימינו

חסרות לכם סיבות שבגללן Étude à distance זו הבחירה הנכונה גם עבור הילדים שלכם? כדאי שתדעו: למידה מרחוק טובה גם לבריאות הילד ולבריאות המשפחה כולה. זה נכון שווירוס הקורונה לא יישאר כאן לעד כי אולי ממש בקרוב החיסון יגיע, אך עד שזה יקרה, מה פתאום לצאת מהבית?

מצד שני, האם באמת אפשר להזניח את הלימודים רק כי בית הספר הפך להיות מקום שמסוכן לבריאות? התשובה היא כמובן לא. לכן לימודים מרחוק מהווים פתרון נפלא, כי למעשה, בצורה כזאת הילדים ממשיכים ללמוד ואינם מסכנים את בריאותם או את בריאות המשפחה.

כדאי לדעת שיש היום טכנולוגיות מאוד מתקדמות ולכן גם במובן הזה הלמידה מרחוק נעשית בצורה מאוד יעילה ופרודוקטיבית. אפשר לשלב אינספור מצגות וטכניקות שונות, ובנוסף, כמובן שהלמידה מתבצעת עם מצלמות פתוחות כך שהתלמיד יכול לראות את המורה שמלמד אותו.

עם מי באמת כדאי לילדים שלכם ללמוד מרחוק?

מה שלא באמת כל כך פשוט כאשר חושבים ברצינות על Étude à distance למידה מרחוק וכאשר בוחנים את הנושא הזה לעומק, זה לבחור את איש המקצוע הנכון. הרבה מורים מציעים שירותים פרטיים וקורסים שונים של למידה מרחוק, אך רבים מהם מגיעים ללא ניסיון וידע מספיק מעמיק. רוצים להימנע מטעות כזאת בבחירת המורה לילדים שלכם? מחפשים מורה טוב שיידע ללמד וללוות את הילדים שלכם כל הדרך אל ההצלחה? ד"ר דניאל גור אריה הוא הבחירה הנכונה.

הוא איש חינוך שמגיע עם שנים רבות ביותר של ניסיון בהוראה, ובנוסף, הוא גם מטפל מוסמך בשיטת CBT. הוא בעל ניסיון בניהול, ריכוז והוראה, כך שאין ספק שגם את הילדים שלכם הוא יוכל ללמד מרחוק בצורה יעילה במיוחד. אתם רוצים לקבל פרטים נוספים אודות הלמידה מרחוק? חשוב להבין לדעת הכול לפני שהילדים מתחילים ללמוד? צרו קשר עם ד"ר דניאל גור אריה כבר ברגעים אלו ממש במספר: 055-9782288 ותוכלו לקבל תמיד מענה מקצועי, סבלני וכמה שיותר אדיב על כל השאלות שלכם.

בואו נבדוק יחד מה מתוך מגוון האפשרויות – יקדם אתכם בחיים ויעשה אתכם מאושרים יותר

חייגו אלי: 0559782288
או השאירו פרטים ואחזור אליכם לשיחת התייעצות

ד"ר דניאל גור אריה - Étude à distance למידה מרחוק

מטפל cbt מוסמך

PhD Neurosciences

בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt.

ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. – משלב גישות מודרניות לאיתור מצוקות נפשיות בעזרת הגילויים המדהימים בעשרים השנים האחרונות בתחום חקר המוח, בין היתר ה-MRI (דימות תהודה מגנטית לא פולשנית לאבחון תגובות רגשיות וקוגניטיביות)

האפיגנטיקה (שינוי תורשתי D.n.a בעקבות השפעות המחשבה והסביבה) איתור דפוסי התנהגות יומיים כגון הרגלי תזונה ונשימה – השפעות ותהליכי גומלין בין גוף ונפש בעזרת תפקוד נוירולוגי תקין באמצעות תרגילים שונים.בנוסף, הדרכה ויעוץ פדגוגי – הכוונת תלמידים וסטודנטים.

חבר בארגון המורים העל יסודיים.

מורה פרטי ללמידה מרחוק

חבר בעמותה LI-CBT ISRAEL.

מטפל cbt מוסמך

בעוד שכאשר אתם מנסים לעשות את ההכנה לקראת מבחני הבגרות במסגרת הלימודים בבית הספר עליהם לעמוד בקצב של הכיתה, הרי שבמקרה של הכנה לבגרות מרחוק אתם קובעים את הקצב. לכן, אם יש ימים שבהם תוכלו ללמוד יותר, תוכלו לנצל זאת ואם יש ימים שבהם לא תוכלו ללמוד בכלל, זו לא תהיה בעיה.

אם אתם רוצים להיות בטוחים שלא תבזבזו את הזמן שלכם לריק ושבסופו של דבר באמת תצליחו בכל הבחינות שאליהן תיגשו, ד"ר דניאל גור אריה הוא הבחירה הנכונה. ד"ר דניאל גור אריה הוא מורה בעל תואר שני למדעי החברה, א"י, גיאוגרפיה, היסטוריה, צרפתית ויישומי המחשב

אומנם זה נכון שהיום יש לא מעט מורים פרטיים שמציעים, בין היתר, עזרה מרחוק, אך לא כולם מגיעים עם הניסיון ועם הידע שצריך כדי להיות מורה פרטי טוב. למעשה, זה לא משנה אם אתם חושבים על מורה פרטי ללמידה מרחוק כי הילדים שלכם מתקשים או שאתם רוצים שהעזרה תהיה מרחוק בגלל וירוס הקורונה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר דניאל גור אריה במספר: 055-9782288 עוד היום ולבקש ממנו פרטים נוספים.

  • התלמיד לומד בסביבה המוכרת והנעימה לו ביותר, בדרך כלל הבית, וכך ההישגים שלו טובים יותר.
  • הרבה תלמידים מצליחים להתרכז הרבה יותר טוב כשהם יושבים מול מחשב עם מצלמה ומדברים עם המורה הפרטי.
  • הלימודים מתקיימים בדיוק בקצב של כל תלמיד פרטי.
  • הלימודים כוללים אינספור יישומים ושימוש בטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש, מה שהופך את הלמידה להרבה יותר פורייה ומובנת מבחינת התלמידים.

שיעורים פרטיים בזום יאפשרו לכם להצליח במבחני הבגרות! הכול נעשה בקצב האישי שלכם ולכן הלימודים הרבה יותר אפקטיביים. אם תתחילו לקחת שיעורים פרטיים במערכת הזום עוד היום אתם תראו שתצליחו ליצור לעצמכם בסיס טוב ויציב של הצלחה בלימודים.

יתרונות הלמידה מרחוק

תקנון לשעת חירום Covid 19 אינו מאפשר מפגשים ישירים
האלטרנטיבה היעילה היא לימודים און-ליין מרחוק בשיחת ווידאו.

מחירים מיוחדים לקורסים סמסטריאליים או שנתיים.

הכנה לבגרות מרחוק

ללמוד מכל מקום

מורה פרטי ללמידה מרחוק

לימוד ממוקד וגמיש

שיעורים פרטיים בזום

בחירת זמן נוח

הכנה ללימודים אקדמיים

חיסכון בזמן והוצאות

אפשר לשלם על השיעורים בצורה מאובטחת בכרטיס אשראי, באמצעות BIT או בהעברה בנקאית.

להתרשמות, מידע ופרטים נוספים חייגו אלינו

מאמרים עדכניים מהבלוג שלי

Étude à distance למידה מרחוק

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
אשמח להתאים עבורך טיפול אישי
אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך
דילוג לתוכן