Psychothérapeute פסיכותרפיסט

ביקורת מאת 3 מבקרים
5/5

Psychothérapeute פסיכותרפיסט – החיים המודרניים שבהם כולנו חיים מאופיינים לא פעם בלחץ גדול מאוד שאיתו אנחנו נדרשים להתמודד. אנחנו צריכים להיות אנשי מקצוע טובים מאוד, הורים מושלמים וחברים הכי טובים, מה שמוביל לא פעם לקשיים רבים אצל אנשים.

בנוסף, לכל אחד מאתנו יש את מבנה האישיות שלו, כך שברור מדוע יש אנשים שיתמודדו בצורה מסוימת עם משברים, לחצים וקשיים ולעומתם, יש גם אנשים שיתמודדו אחרת. כל דרך התמודדות עם אתגרים וקשיים בחיים היא טובה, כל עוד היא נכונה לנו באופן אישי. הבעיה מתחילה כאשר אנחנו מרגישים חוסר איזון נפשי ורגשי, חוסר שליטה או פחדים שבאים ומשתלטים עלינו.

מצד אחד, זה בסדר לפחד וזה אנושי, אך מצד שני, ברגע שבו הפחדים מפריעים לתפקוד שלנו בחיי היומיום, בהחלט כדאי יהיה לפנות אל Psychothérapeute פסיכותרפיסט מומלץ. איש מקצוע שלמד את התחום הזה לעומק יוכל לא רק להקשיב לכם ולהבין מה באמת קורה לכם, אלא בעיקר, הוא יוכל להוביל אתכם להתמודדות נכונה ואקטיבית עם המצב.

לכן ברור מדוע לא מעט אנשים בוחרים לפנות ל Psychothérapeute פסיכותרפיסט ובעזרתו לבחור את שיטת הטיפול הכי טובה שיש עבורכם. אין ויכוח על כך שאם כבר חייתם שלושים ואולי ארבעים שנה בצל הפחדים, הדיכאון והפוביות, תוכלו להמשיך לעשות זאת עוד עשרות שנים. מצד שני, אם בעזרת הטיפול הנכון תוכלו להרגיש הרבה יותר טוב, מה פתאום שתוותרו על כך?

היתרונות שמהם נהנה מי שפונה ל- Psychothérapeute פסיכותרפיסט

אנחנו חיים בעידן שהוא לא רק מודרני ומהיר, אלא גם בעידן שבו כל אחד יכול ללמוד לבד על כל נושא שבעולם. לכן ברור מדוע עברה לכם בראש המחשבה להתחיל לקרוא לבד על הדיכאון שממנו אתם סובלים או אולי על הפוביה שמלווה אתכם שנים ובצורה כזאת לנסות לעזור לעצמכם.

אומנם זה נכון שיש מקרים שבהם אדם יוכל לעזור לעצמו, אך יש גם מקרים שבהם ללא עזרה מקצועית של Psychothérapeute זה יהיה מאוד קשה.

לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם בדרך הנכונה, פנו לאיש מקצוע מתאים. היתרונות שיש בעבודה עם Psychothérapeute מומחה הם ברורים, כי לא מדובר על מישהו שעובד רק עם אינטואיציה או רק עם אהבתו לבני אדם. מדובר על מישהו שלמד את התחום הזה, צבר בו הרבה מאוד ניסיון וגם מכיר את שיטות הטיפול השונות שקיימות היום.

כך למשל, הוא יוכל להמליץ לכם על טיפול אישי אל מול תרפיה קבוצתית והוא גם יוכל להמליץ לכם על טיפול ארוך של שיחות או על טיפול CBT נקודתי. טיפול קוגניטיבי התנהגותי זוכה היום להצלחה רבה אצל לא מעט אנשי מקצוע מהתחום כי הוא מאוד יעיל ומהיר, כך שאין ספק שגם לכם כדאי לשקול את האפשרות הזאת אם אתם חשים בכך צורך.

Psychothérapeute וטיפול CBT

ההנחה במסגרת טיפול CBT היא שאנחנו מתנהגים בדרך מסוימת וחושבים בדרך מסוימת בגלל משהו שקרה לנו בעבר. התמודדנו בעבר עם מקרה מסוים בדרך כזו או אחרת, ובלי ששמנו לב, אותה הדרך הפכה להלך הרוח שלנו ולאופן שבו אנחנו חושבים ומגיבים. למשל, זה יכול להיות מקרה של עמידה לא מוצלחת מול קהל אשר הוביל אותנו לפחד קהל נוראי.

זה נכון שיש מקרים שנוכל להשלים איתם ולקבל אותם, אך אם כן נרצה לעשות את השינוי, טיפול CBT בעזרת Psychothérapeute מומחה זו הבחירה הנכונה.

למעשה, אם עד היום לא הגשתם מועמדות לכל מיני משרות מעניינות רק בגלל פחד הקהל שלכם, בהחלט ניתן לומר שהפחד הזה, שנולד אי שם לפני שנים, משפיע על מהלך החיים שלכם. לכן טיפול CBT הוא הפתרון, כי למעשה במסגרת הטיפול הזה אנחנו מזהים את הנקודה הבעייתית ואת דפוסי ההתנהגות והחשיבה שלנו, ומשנים אותם.

sychothérapeute פסיכותרפיסט מומלץ שיעזור לכם לעשות את השינוי

הרבה פעמים הקושי הגדול בכל מה שקשור לפניה אל Psychothérapeute הוא למעשה למצוא ולבחור את איש המקצוע שעליו נוכל לסמוך. זה ידוע שתחום הפסיכותרפיה הפך לנפוץ מאוד בשנים האחרונות ולכן ברור מדוע יש גם עוד ועוד אנשים שלומדים את הנושא הזה במסגרות שונות.

יחד עם זאת, לא בכל מקום מחכה לכם מטפל כמו ד"ר דניאל גור אריה. הוא בעל ניסיון עשיר מאוד בהוראה, חינוך וריכוז, הוא מורה בעל תואר שני והוא מוסמך לטיפולי CBT. הוא ד"ר בנוירו-פסיכולוגיה והוא מכיר לעומק את כל שיטות הריפוי והטיפול הכי מתקדמות הקיימות, כך שאם יש משהו שתוכלו להיות בטוחים לגביו, זה שאיתו אתם בידיים טובות.

אתם זקוקים לעוד פרטים? רוצים לדעת איזה סוגי טיפולים ד"ר דניאל גור אריה יוכל להציע לכם וכיצד הוא יוכל ללוות אתכם בדרך לשינוי המיוחל? צרו עמו קשר עוד היום במספר: 055-9782288. הגיע הזמן להבין שזה לא משנה ממה אתם סובלים, כי גם לכם, כמו לכל אחד אחר, מגיע לחיות חיים מלאים והרבה יותר מאושרים.

בואו נבדוק יחד מה מתוך מגוון האפשרויות – יקדם אתכם בחיים ויעשה אתכם מאושרים יותר

חייגו אלי: 0559782288
או השאירו פרטים ואחזור אליכם לשיחת התייעצות

ד"ר דניאל גור אריה - Psychothérapeute פסיכותרפיסט

מטפל cbt מוסמך

PhD Neurosciences

בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt.

ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. – משלב גישות מודרניות לאיתור מצוקות נפשיות בעזרת הגילויים המדהימים בעשרים השנים האחרונות בתחום חקר המוח, בין היתר ה-MRI (דימות תהודה מגנטית לא פולשנית לאבחון תגובות רגשיות וקוגניטיביות)

האפיגנטיקה (שינוי תורשתי D.n.a בעקבות השפעות המחשבה והסביבה) איתור דפוסי התנהגות יומיים כגון הרגלי תזונה ונשימה – השפעות ותהליכי גומלין בין גוף ונפש בעזרת תפקוד נוירולוגי תקין באמצעות תרגילים שונים.בנוסף, הדרכה ויעוץ פדגוגי – הכוונת תלמידים וסטודנטים.

חבר בארגון המורים העל יסודיים.

מורה פרטי ללמידה מרחוק

חבר בעמותה LI-CBT ISRAEL.

מטפל cbt מוסמך

מטפל cbt מוסמך יסייע באופן דרמטי באופן ההתמודדות עם פחדים או הדיכאון אשר משפיעים לרעה על חיי היומיום שלכם? תוכלו לשים את האצבע על הנקודות המעכבות אתכם

בוודאי! ד"ר דניאל גור אריה בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt. ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. – משלב גישות מודרניות לאיתור מצוקות נפשיות. כנסו לאתר ובואו נבדוק יחד מה מתוך מגוון האפשרויות – יקדם אתכם בחיים ויעשה אתכם מאושרים יותר

אם חשבתם לרגע שאתם תפנו אל מטפל cbt מקצועי ומוסמך ולא תעזבו אותו גם אחרי שנים, כפי שלעיתים קורה עם פסיכולוגים שונים, טעות בידיכם. הטיפול הזה יהיה הרבה יותר מהיר ממש אתם חושבים, ולמעשה, זה גם מה שהופך אותו לכל כך אטרקטיבי ד"ר דניאל גור אריה הוא מטפל cbt מוסמך מזה שנים בתחום. ניתן ליצור איתו קשר בטל: 055-9782288

CBT (טיפול קוגנטיבי התנהגותי) – הוא טיפול המבוסס על ההנחה כי קשיים רגשיים רבים נגרמים עקב דפוסי מחשבה והתנהגות בלתי יעילים אשר התבססו והתקבעו בנסיבות חיים מסוימות והפכו עם הזמן ללא אדפטיביים. הטיפול מתמקד בזיהוי דפוסים וברכישת אסטרטגיות לנטרולם בתוך טווח זמן קצר.

ד"ר דניאל גור אריה בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt. ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. מומחה לאיתור דפוסי התנהגות יומיים כגון הרגלי תזונה ונשימה. חבר בארגון המורים העל יסודיים. חבר בעמותה LI-CBT ISRAEL.

להתרשמות, מידע ופרטים נוספים חייגו אלינו

מאמרים עדכניים מהבלוג שלי

Psychothérapeute פסיכותרפיסט

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
אשמח להתאים עבורך טיפול אישי
אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך