thérapie cognitivo-comportementale – טיפול CBT

ביקורת מאת 9 מבקרים
5/5

thérapie cognitivo-comportementale – טיפול CBT – כולנו סובלים מקשיים בחיים, מחרדות כאלה ואחרות וחלק מאתנו גם סובלים מדיכאונות ברמות שונות. ההבדל בין אנשים שיחשבו עלthérapie cognitivo-comportementale  ובין אנשים שפשוט ימשיכו לחיות את חיינו, זו כמובן הרמה והעוצמה של הקושי שאיתו אנחנו מתמודדים.

אם, למשל, הפחד שמלווה אתכם בצורה בלתי פוסקת הוא פחד של עמידה מול קהל, ואם הפחד הזה מונע מכם להגיש מועמדות למשרות מסוימות בתחום שבו אתם עובדים, כדאי לעצור לרגע.

זה נכון, תוכלו לוותר על תפקידים מסוימים ולהשלים עם גורלכם, אבל אם עמוק בפנים אתם יודעים שאתם אנשים מוכשרים ואם בעזרתthérapie cognitivo-comportementale  תוכלו לשנות את המצב, למה שתוותרו על כך? טיפול CBT, הלו הוא טיפול קוגניטיבי התנהגותי, הוא למעשה טיפול מאוד מהיר ונקודתי שיכול לעזור לכל אחד להתמודד עם אינספור דברים שמטרידים אותו.

לכן, במקום להשלים עם מר גורלכם, כדאי יהיה לחשוב על הטיפול הזה, כי אם הוא עזר לכל כך הרבה אנשים בעולם, למה שהוא לא יעבוד גם במקרה שלכם? הגיע הזמן להבין שאתם היחידים ששולטים במה שקורה לכם, הכוח אצלכם ולפעמים עם קצת עזרה של מטפל מוסמך בשיטת CBT, תוכלו לעשות את השינוי שעליו אתם חולמים מזה שנים.

כל היתרונות של thérapie cognitivo-comportementale – טיפול CBT

עבור אנשים רבים המחשבה לפנות לטיפול רק בגלל פחד קהל, פחד מחיות או כל פחד אחר, נראית קצת אבסורדית. למה שאני אבקש עזרה אם עד היום הצלחתם לחיות עם הפחד שלי והוא לא יותר מידי השפיע עלי? יחד עם זאת, אם תעצרו לרגע ותבחנו את הדברים מקרוב ובצורה כנה, בהחלט יכול להיות שתגיעו למסקנה שהפחד השתלט עליכם הרבה יותר ממה שאתם חושבים.

במקרה שלthérapie cognitivo-comportementale  אנחנו רואים שנקודת ההנחה שלנו היא כזו: אנחנו מתנהגים וחושבים בדרך מסוימת בגלל איזשהו מקרה שקרה לנו בעבר. למשל, כשהייתי בכיתה ד' עמדתי מול הכיתה והייתי צריך להעביר הרצאה של עשר דקות. למרות כל ההשקעה שלי, ברגע האמת שכחתי הכול והילדים פשוט צחקו עלי במשך כל אותה שנת לימודים.

כתוצאה מכך מה שהבנתי זה שאני לא יכול לעמוד מול קהל, השלמתי עם זה ובפועל עד היום, גם עשרות שנים אחרי, אני לא מגיש מועמדות למשרות שכוללות עמידה מול קהל. במסגרת אותה שיטת thérapie cognitivo-comportementale   אנחנו למעשה חוזרים אל נקודת ההתחלה, מבינים מה הטראומה שהשפיעה על אופן החשיבה וההתנהגות שלנו ומתמודדים איתה.

היתרונות המובהקים של טיפול CBT הם העובדה שהטיפול הזה, בניגוד להרבה טיפולים אחרים, מהיר, יעיל ומאוד ממוקד. לכן, אם אתם צמאים לתוצאות מהירות, פנו אל מטפל שמומחה בשיטת הCBT.

דמיינו את חייכם אחרי ה thérapie cognitivo-comportementale

אנשים רבים מתקשים לדמיין כיצד ייראו חייהם אחריthérapie cognitivo-comportementale  והאמת היא, שהגיע הזמן שתתחילו לעשות זאת. אומנם זה נכון שגם טיפול CBT הוא טיפול שדורש השקעה מצד המטופל ומחויבות גדולה, אך בסופו של דבר, אחרי שתעברו את התהליך הזה, תוכלו ליהנות מהשינוי בחייכם.

זה לא משנה מה באמת מפחדי אתכם וזה גם לא משנה איזה אמירות רעות אתם אומרים לעצמכם מבוקר ועד ערב. מה שכן משנה זו הידיעה הברורה שאתם יכולים לשלוט על המצב הזה ולשנות אותו.

מדהים לראות עד כמה המוח שלנו גמיש ועד כמה, למרות שעשרות שנים אנחנו רגילים לחשוב בדרך מסוימת, אפשר בכל זאת לעשות שינוי. נדמה לכם שזה מאוחר מידי ושעכשיו כבר לא כדאי להשקיע כי חצי חיים כבר עברו להם? זו טעות.

אתם אף פעם לא יודעים עוד כמה שנים מחכות לכם, ואם הן יכולות להיות טובות, רגועות והרבה יותר שמחות, למה לוותר על כך. הטיפולים האלה לא במקרה זוכים להד משמעותי ביותר בעולם, כי הם יעילים ולעומת הרבה טיפולים אחרים, הם גם קצרים ומהירים.

המטפל הנכון לטיפולי CBT

כבר בחיפוש ראשוני אונליין אפשר לראות שלא מעט מומחים יוכלו לעזור לכם בכל מה שקשור לטיפול קוגניטיבי התנהגותי. יחד עם זאת, לא כל המומחים מגיעים עם הידע ועם הניסיון הנדרש ולמעשה, אנחנו גם רואים שלא כל המטפלים הם מטפלים מוסמכים.

לכן, אם אתם חושבים ברצינות על thérapie cognitivo-comportementale – טיפול CBT  , אין ספק שכדאי לכם לדבר עוד היום עם ד"ר דניאל גור אריה. הוא לא רק מטפל מוסמך בשיטת CBT, אלא הוא גם מורה ואיש חינוך שמגיע עם עשרות שנים של ניסיון. הוא מעביר סדנאות, מטפל בשיטות שונות ואף מלמד תלמידים לבגרות מרחוק.

הוא זמין עבורכם תמיד במספר: 055-9782288 כך שאם יש לכם שאלות נוספות לגבי הטיפול ולגבי התהליך, אתם מוזמנים ליצור עימו קשר בכל עת.

הגיע הזמן להתמודד עם הפחדים, לעשות את השינוי שעליו אתם חולמים כבר כל כך רבה שנים וליהנות מאיכות חיים הרבה יותר גבוהה. פנו אל ד"ר דניאל גור אריה עוד היום ותראו שלא תצטערו על כך בעתיד.

בואו נבדוק יחד מה מתוך מגוון האפשרויות – יקדם אתכם בחיים ויעשה אתכם מאושרים יותר

חייגו אלי: 0559782288
או השאירו פרטים ואחזור אליכם לשיחת התייעצות

ד"ר דניאל גור אריה Ph.D - thérapie cognitivo-comportementale – טיפול CBT

מטפל cbt מוסמך

PhD Neurosciences

בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt.

ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. – משלב גישות מודרניות לאיתור מצוקות נפשיות בעזרת הגילויים המדהימים בעשרים השנים האחרונות בתחום חקר המוח, בין היתר ה-MRI (דימות תהודה מגנטית לא פולשנית לאבחון תגובות רגשיות וקוגניטיביות)

האפיגנטיקה (שינוי תורשתי D.n.a בעקבות השפעות המחשבה והסביבה) איתור דפוסי התנהגות יומיים כגון הרגלי תזונה ונשימה – השפעות ותהליכי גומלין בין גוף ונפש בעזרת תפקוד נוירולוגי תקין באמצעות תרגילים שונים.בנוסף, הדרכה ויעוץ פדגוגי – הכוונת תלמידים וסטודנטים.

חבר בארגון המורים העל יסודיים.

מורה פרטי ללמידה מרחוק

חבר בעמותה LI-CBT ISRAEL.

מטפל cbt מוסמך

מטפל cbt מוסמך יסייע באופן דרמטי באופן ההתמודדות עם פחדים או הדיכאון אשר משפיעים לרעה על חיי היומיום שלכם? תוכלו לשים את האצבע על הנקודות המעכבות אתכם

בוודאי! ד"ר דניאל גור אריה בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt. ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. – משלב גישות מודרניות לאיתור מצוקות נפשיות. כנסו לאתר ובואו נבדוק יחד מה מתוך מגוון האפשרויות – יקדם אתכם בחיים ויעשה אתכם מאושרים יותר

אם חשבתם לרגע שאתם תפנו אל מטפל cbt מקצועי ומוסמך ולא תעזבו אותו גם אחרי שנים, כפי שלעיתים קורה עם פסיכולוגים שונים, טעות בידיכם. הטיפול הזה יהיה הרבה יותר מהיר ממש אתם חושבים, ולמעשה, זה גם מה שהופך אותו לכל כך אטרקטיבי ד"ר דניאל גור אריה הוא מטפל cbt מוסמך מזה שנים בתחום. ניתן ליצור איתו קשר בטל: 055-9782288

CBT (טיפול קוגנטיבי התנהגותי) – הוא טיפול המבוסס על ההנחה כי קשיים רגשיים רבים נגרמים עקב דפוסי מחשבה והתנהגות בלתי יעילים אשר התבססו והתקבעו בנסיבות חיים מסוימות והפכו עם הזמן ללא אדפטיביים. הטיפול מתמקד בזיהוי דפוסים וברכישת אסטרטגיות לנטרולם בתוך טווח זמן קצר.

ד"ר דניאל גור אריה בעל ניסיון פדגוגי מעל עשרים שנה, מוסמך לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כפסיכו-תרפיסט בשיטת ה- Li-Cbt. ד"ר לפילוסופיה במדעי המוח Ph.D. מומחה לאיתור דפוסי התנהגות יומיים כגון הרגלי תזונה ונשימה. חבר בארגון המורים העל יסודיים. חבר בעמותה LI-CBT ISRAEL.

להתרשמות, מידע ופרטים נוספים חייגו אלינו

מאמרים עדכניים מהבלוג שלי

thérapie cognitivo-comportementale - טיפול CBT

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
אשמח להתאים עבורך טיפול אישי
אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך

נציג שירות זמין לשיחה: אורטל

אורטל: 
הכנס/י את מספר הטלפון שלך ואחזור אלייך